1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FC3 Pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LoboXboxLive, Listopad 29, 2012.

1. LoboXboxLive

LoboXboxLive Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radłow, Tarnow, Poland, Poland
    witam kupilem FC3 i nie moge wlaczyc trybu multi ani coopa online nie prosilo mnie o podanie przepustki i wywala mi komunikat (nie mozecie kozystac z tej funkcji online z powodu ograniczen dostempu nalozyzonych na jeden z profili ktutemu nie wolno dolonczyc do sesji xbox live) prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    A masz Golda czy Silver ? Może to jest powodem. Zdanie " jeden z profili któremu nie wolno dołączyć do sesji xbox live " brzmi jakby pluł się o GOLD.?

Na swoim koncie posiadam wykupioną subskrypcje, i przy uruchamianiu gry wyświetla mi komunikat żebym wprowadził/kupił UPLAY PASS.

4. LoboXboxLive

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mam kod trial 14 wszystkie gry na multi działają a tu takie cos. wpisalem na xbox.com przepustke pobralem lik na konsoli i dalej to

5. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Kod trial z tego co się orientuje daje TYLKO możliwość gry przez internet z innymi. Nie zmienia Twojego statusu z Silver na GOLD.

Nie wiem czy to jest powodem, ale dla przykładu na takim kodzie nie odpalisz YouTube/Internet Explorera bo wywali komunikat o statusie Silver.

6. LoboXboxLive

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tak ale fifa bf3 i inne gry na multi mi działają

Wczytywanie...

Poleć forum