1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FC3 zapis

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Sierak1717, Listopad 30, 2012.

1. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Mam pytanie, otóż chodziłem po dżungli ponad godzinę, zbierałem wszystko itd. potem chciałem zapisać grę i to zrobiłem przez opcję w menu ale jak później wróciłem do gry i wczytałem mój zapis to rozpoczynałem od ostatniego punktu kontrolnego.(dawałem wczytaj zapis 1 nie kontynuuj) Czemu tak jest, czyżby poważny błąd gry ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. hektor14

hektor14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mój problem z FC# jest troszkę podobny.
    mi FC3 nie zapisuje stanu gry.
    Po osiągnięciu punktu kontrolnego, wyjściu z gry i ponownym wejściu zawsze zaczynam od początku, próbowałem już kilka razy.
    Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum