1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FCI bąłd gry czy systemu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rudolfinio, Grudzień 15, 2012.

1. Rudolfinio

Rudolfinio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    Witam , pewnie gdzieś ktoś już borykał się z FCI , ale napiszcie proszę czy ten błąd to wina iso,xex,god czy raczej może także przeróbki na RGH.Pytam ponieważ przy graniu w Assassins3 lub PES13 właśnie wywala mnie do menu głównego konsoli zapuściłem więc PES12 , który był rozpracowywany przez cały rok na układzie LT2.0 i śmigał aż miło natomiast po udoskonaleniu na RGH/LT3.0 nawet PES12 pokazał ten błąd.Nagrałem PES13 od kumpla pod LT 3.0 wgrałem na twardziela w Xbox i podczas grania błąd FCI. I dlatego proszę o jakieś podpowiedzi.(FCI - Fatal Crash Itercepd)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    To raczej wina obrazu, ale Dash Lunch i karnel powinny być aktualne bo starsze wersje też powodują problemy.

4. Rudolfinio

Rudolfinio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    Dash Lunch mam 3.04 Karnel 16179. Czyli raczej wina obrazów?

Wczytywanie...

Poleć forum