1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FDB problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez redghost, Wrzesień 4, 2012.

1. redghost

redghost Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem tj. podobno mozna wylaczyc sprawdzanie wersjii dasha w FDB ? konsola to xbox360 jtag i dasch 13599.
    Gdzie to sie robi ? jak coś to moze jakiś tutek z mozliwoscia podciagniecia wersji dascha. Jak narazie chodzi mi o gre SW:kinect ktora wymaga wyzszego dascha... wiec albo da sie wylaczyc sprawdzanie albo jakos przeprogramowac tylko kwestia programowania to prosze o tutki bo juz pare robilem update i poszlo. :)
    Czlowiek stary ale jary wiec prosze o wyrozumialosc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dział rgh - artykuły i tam jest aktualizacja feeeboota graficznie.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum