1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FEAR 2 Demo

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez 50game, Luty 21, 2009.

1. 50game

50game Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnołem demo gry fear 2 przepaliłem i wkładam do xboxa i tam jest ikona fear i włanczam demo a tam wyświetla się komunikat nie znaleziono gry nie wiem może to są jakieś zabezpieczenia czy coś. Nagrywam napewno dobrze bo z wszystkimi demami tak robię no i chodzą już wywaliłem 10 płyt no i cały czas ten błąd POMOCY.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misiuk

Misiuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Te demo możesz tylko sciagnąć z xlive, normalnie z płyty nie wejdzie. :)

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    po co sciagac demo skoro jest dostepna pelna wersja gierki..i jest calkiem dobra :)...no chyba ze masz nie przerobiona konsole to ok......a jak masz nie przerobiona to napewno nie bedziesz zalowal kasy jak wydasz na oryginala bo gra jest godna polecenia i jest dosc dluga

5. 50game

50game Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam przerobionej konsoli a nie ściągne z xboxlive bo mam arcade

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: