1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Fear 3

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez marasek001, Czerwiec 18, 2011.

1. marasek001

marasek001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piotrków Kujawski

Nazwa:F.3.A.R 3
    Rodzaj gry:strzelanki, FPP, cyberpunk, Survival horror
    Data premiery w Polsce:24 czerwca 2011
    Producent: Day:1:Studios
    Wydawca: Warner Bros Interactive Entertainment
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Ponownie zmierzymy się z głównym czarnym charakterem całego cyklu, czyli Almą. Na skutek wydarzeń, których byliśmy uczestnikami w finale F.E.A.R. 2: Project Origin jest ona kolejny raz w ciąży. Jak zwykle pała również żądzą zemsty, chcąc zniszczyć cały gatunek ludzki. Przyjścia na świat nowego „członka rodziny" z niecierpliwością wyczekuje Paxton Fettel - nieprzyjemny, ale genialny żołnierz, doskonale znany fanom poprzednich odsłon cyklu. W grze wystąpi także jego starszy brat, pierworodny syn Almy, Point Man - perfekcyjna maszyna do zabijania i niepokonany w walce wojownik, który był bohaterem pierwszej części. Zanim jednak bohaterowie gry dorobią się rodzeństwa, świat gry będzie wstrząsany wyjątkowo silnymi skurczami przedporodowymi Almy, które wywoływać będą fale uderzeniowe przetaczające się przez wszystkie poziomy.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Tylko opinie!

4. marasek001

marasek001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piotrków Kujawski
    Ok po tym co znamy z Call Of Duty , gra zaczyna się słabo ( może to tylko moje odczucie )

Bardzo intuicyjne sterowanie , grafika też jest ładna . Ale rzeczą która najbardziej mnie urzekła jest klimat . Niczym Dead Space jako FPS .

Pograłem z 1h i powiem że warto pobrać bo Kampania ( jeżeli ktoś zna poprzednie części ) też mile zaskakuje .

Pograłem około 1h i stwierdzam .

+ Klimat
    +Grafika ( co prawda to nie Crysis 2 ) ale jest ładnie .
    +Fabuła
    +Kooperacja
    +Horror

- Narazie nie znalazłem

5. Rosentine

Rosentine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zgadzam sie z przed mówcą, gra naprawde dobra. Jedyne moje obawy pozostaja co do dlugości kampanii... Zobaczymy

6. Niko

Niko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
    Klimat fajny, model strzelania ok, póki co gra się przyjemnie ;-)

7. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dopisuję się:)
    + całkiem wysoki poziom trudnosci!! Mile mnie to zaskoczyło.
    + SI, która na tle ostatnich bezbarwnych strzelanek naprawdę się wyróżnia. Przeciwnicy chowają się za osłonami, potrafią otoczyć, korzystać z różnych wyjść, są wytrzymali - to nie mięso armatnie.
    - długość kampanii szacuję na 4-6h niestety.

8. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Naprawdę przyjemna rozgrywka inteligencja przeciwników od niej zaczynam bo jestem pod wrażeniem, zachodzą od tyłu szukają alternatywnych dróg, naprawdę kawał dobrej roboty, grafika nie przeszkadza jest przyjemna dla oka, klimat gry jest zachowany lokacje są świetnie wykonane lecz liniowe, levelowanie mini osiagniecia dodatkowe umiejętności typu : kop z wyskoku : postarali się polecamy! :)

Ps. Na Coop jest strasznie dziwnie podzielony ekran ;/ to zawalili !

9. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    zgadzam się z _DaRkNeS_ jedynie co mi nie pasuje to ten podzielny ekran, strasznie mały, nie wiem czemu tak zrobili przecież jest dużo miejsca aby powiększyć oba ekrany... ale co do grafiki i akcji jest zdecydowanie lepsza od drugiej części tej gry, np: chowanie się za skrzynkami, po części przypomina rainbow six vegas 2. Polecam tą grę ;P bo wart pograć

10. marcin1408

marcin1408 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fajna gra i fajny klimat, polecam.
    Po przejściu każdej rundy odblokowuje się możliwość przejścia jej drugim z braci.

11. kenny59

kenny59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Gre przeszedłem w około 5-6 h na średnim poziomie. Gra wg mnie 8/10. Zakończenie bardzo fajne :) Pozdrawiam i POLECAM

12. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zakończenie bardzo fajne?? BEZNADZIEJNE ...
    Bohater którym kierujemy cały czas dąży do tego żeby zabić dziecko przy porodzie Almy i gdy ma ku temu okazje to tego nie robi :|:|:|
    Naucz się używać spoilera albo nie pisz wcale jak nie potrafisz /Jechu

13. KuChar

KuChar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowroclaw, Poland
    Hawok, dzięki, że się z nami podzieliłeś zakończeniem. Teraz przyjemność z gry będzie jeszcze większa.

14. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra bardzo mi się podoba, jest split screen!! Gram na nieustraszonym i gra jest trudna nawet bardziej niz Fear2 na najwyższym (dla mnie to duży plus), super rozwiązali sprawę z chowaniem się za przeszkodami lewelowanie (nie trzeba szukać strzykawek )postaci, poprzez wykonywanie czynności podczas gry jak np. 50 zabójstw z SMG co motywuje do gry:p No i gwóźdź programu PAXTON FETTEL grając nim naprawdę czuje się różnice (przejmowanie ciał super!!! bo można wsiąść przejąc gościa na drugim końcu mapy i zajść wrogów od tyłu) AI wrogów jest na niezłym poziomie chowają się za osłonami, flankują i celnie strzelają celnie rzucają granatami aby wykurzyć cie zza osłony. Grafika moim zdaniem jest na wysokim poziomie szkoda trochę że źródła światła są niezniszczalne(tu by się przydało niszczenie źródeł światła z MEtro2033).
    Dla mnie FEAR 3 to gra bardzo dobra na dzień dzisiejszy najlepszy FPS 2011 (Crysis2 zaraz za FEAR3).

15. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Do tam technicznej,graficznej itd strony gry nie bede sie praktycznie odnosil wiadomo ze jest to nowa gra,znany tytul,znany wydawca,nie jest to jakas budzetowa gra nikt tu kasy nie poskapil i pod tym wzgledem oczywiscie trzyma poziom.
    Napisze tak na goraco jestem po 3 rozdziale gry.Gra jako strzelanka jest dosyc dobra chociaz bez rewelacji(jak narazie oczywiscie) dosyc fajnie sie gra ale myslalem ze FEAR 3 czyms mnie zaskoczy a tu nic ciekawego nie ma nic nowego czego w poprzednich czesciach nie bylo(oczywiscie jestem dopiero przed 4 chapterem ale jest ich 8 wiec polowa gry sie zbliza:D).Chowanie sie za zaslonami mozna wymienic jako nowosc w serii ale czy jest to jakies bajeranckie:D??.Sa jeszcze te punkty wyskakujace za zabojstwa itp sa ale w sumie nie do konca mi sie to podoba w tej grze psuje klimat ale napewno urozmaica rozgrywke bo kazdy sobie tam spojrzy:D ze tam np:musze jeszcze 5 headshotow walnac i cos tam zdobede:D to kazdy sie postara:D bo w 2-czesci czy 1 to na spowolnieniu bym wbiegl i wpakowal caly magazynek w klatki przeciwnikow:D.A co do samego bullettime-u wydaje mi sie ze od czesci 1 tworcy w ogole go nie poprawili i jak na obecne standardy i gry wykorzystujace ten efekt wyglada marnie( w porownaniu oczywiscie do innych gier,bo jako tako moze byc napewno sprawia przyjemnosc spowolnienie czasu i dorwanie przeciwnikow:D) chociaz moze to tylko moje odczucie.W ogole 1 i 2 chapter to jakies nieporozumienie tzn rozwalka jest fajna wszystko na poziomie ale te chaptery zupelnie nie w klimacie FEAR-a,nie wiem czulem sie jakbym w jakiegos coda gral a to chyba nie o to chodzi 2 chapter szczegolnie oswietlone sloncem scenerie nic sie nie dzieje tylko strzelanie gdzie ten FEAR(gdzie te straszne momenty) z tytulu?Moze tworcy nie mieli pomyslu jak to sklecic z poprzednimi czesciami i z ta zeby jakos sie fabula zgadzala i ogolnie wszystko kleilo i tak to wyszlo...trudno.Na szczescie pojawia sie chapter 3 i jest w koncu ten klimat FEAR-a,gra zaczyna sie rozkrecac i w koncu jest to o co w tej grze chodzi.Jak mowilem jestem dopiero po 3 rozdziale dlatego tez napisalem ze gra jest dosyc dobra,jakbym byl po 2 to bym napisal ze totalnie schrzanili gre,jak dalej bedzie sie utrzymywal taki FEAR-owy klimat jak w chapterze 3 to mam nadzieje ze zmienie opinie na taka ze gra jest bardzo dobra(chociaz nie ma zadnych fajnych nowosci ale jeszcze gra ma czas zeby je pokazac:D).Odnosze sie oczywiscie do rozgrywki Pointmanem.

Rozgrywka Fettelem wedlug Mnie jest fajniejsza( tzn inna:D:D) ma te bajeranckie:D moce i dzieki nim mozna fajnie eksterminowac:D przeciwnikow.I tu w rozgrywce Fettelem FEAR zaskakuje nowosciami czyms swiezym,zaciekawia.Moze tworcy w ogole powinni porzucic w tej czesci watek Pointmana jakos inaczej wykombinowac fabule i zrobic gry tylko pod Fettela,ale w sumie i tak nie wiem czy bylbym wtedy zadowolony bo klasyczna rozwalka to w koncu klasyczna rozwalka ktora zawsze bawi,najlepiej to by bylo chyba troche podrasowac Pointmana i chyba wszyscy byli by zadowoleni:D bynajmniej napewno ja.Szkoda ze od poczatku gry nie mozna wybrac ze chce sie grac Fettelem tylko najpierw trzeba przejsc dany chapter Pointmanem a dopiero pozniej mozna Fettelem,bo przeciez jak wybierzesz gre Fettelem to i tak przechodzisz ten sam chapter i dzieje sie dokladnie to samo jakbys przechodzil Pointmanem tylko masz te bajery Fettela.Ale moze to byc dobre w takiej sytuacji jak juz przejde Fear-a pewnie odloze go na polke ale powiedzmy ze za rok nie bede mial w co zagrac to sobie przypomne przeciez nie przeszedles go Fettelem i pewnie zagierze jeszcze raz:D oczywiscie jak (mam nadzieje:D) kolejne chaptery beda trzymac poziom
    Sa tez pierwsze recenzje FEAR-a:
    Gamesradar 7/10
    Gameinformer 7,7/10
    The Gamers Temple 75/100
    IGN 8/10
    Czyli tak zle nie jest ale jakos swietnie tez nie (zmiana tworcow widocznie zaszkodzila poprzednie czesci napewno dostawaly wyzsze noty,Ci kolesie z reszta co zrobili 3 czesc robili tez wczesniej nie do konca udany port 1 na konsole a mimo to im zaufali,przeciez wczesniej wszystko dobrze szlo gry wychodzily swietne (1 i 2) dlaczego zmienili tworcow nie wiem) zarzucaja mu ze wlasnie gdzies ten FEAR ten klimat sie zgubil(co nie napawa Mnie optymizmem na kolejne etapy jednak recenzenci jak to recenzenci czesto glupoty lubia pisac i pisza) i cos tam ze ta techniczna,graficzna strona tez nie najwyzszych lotow ale to odrazu moge uznac za glupote wedlug Mnie wszystko OK a te nawet lekko otwarte przestrzenie z duza iloscia swiatla to bardzo dobrze wygladaly w 2 chapterze.Do spraw technicznych to osobiscie moge sie przyczepic do bullettime- o ktorym pisalem wczesniej i ze jak na shootera to troche malo takich efektownych eksplozji tzn narazie bynajmniej nie bylo.
    Napewno bede gral dalej i mam nadzieje ze bedzie wiecej momentow jak w chapterze 3

16. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Gra potrafi wystraszyć, no ale... za dużo strzelania :D

17. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ej no Panowie ale to FPS !!! Więc strzelanie to podstawa!!! A w poprzednich częściach to co mało się strzelało?! W tej serii zawsze się dużo strzelało a dodatkiem właśnie jest to że gra ma czasem wystraszyć jak to ma miejsce w azjatyckich horrorach no i fabuła zahacza o wątki paranormalne(a nawet opiera się na nich).
    ForzaInter1g a czy w 2 nie trafiały się momenty w których w grało się w dzień? Były i to sporo (Fear 1 chyba nie posiadał dziennych etapów)!! Rozwałki dalej jest już tylko więcej są Mechy itp wiecej nie powiem aby Ci (i innym) gry nie zepsuć. Tak strzelanie odbywa się wręcz standardowo a bullettime może napoczątku nie bawi bo jest go mało i szybko się kończy ale wraz z postępami w grze robi się go więcej i wolniej się wyczerpuje (dodatkowo więcej życia masz i szybciej się regeneruje).
    Co dokucza mi w Fear3? Podsumowania po kolejnych poziomach bo wybijają trochę z nastroju, oraz auto regeneracja zdrowia (wole jednak apteczki bo gra jest bardziej realna i bardziej trzeba się strać aby ze starć pozostało jak najwięcej HP).
    Uważąm że FEAR3 ma więcej do zaoferowania niż Crysis 2, Homefront (moim zdaniem niewypał niewiem jakim cudem CDA dało im 7/10), bo ma tryb CO-op i online i offline dwie grywalne postaci (mimo to że kampania jest ta sama to już rozgrywka Fettelem nie :p ) Ja FEAR3 przejede minimum 3 razy raz Pointmanem raz Fettelem a raz w Co-opie z kuzynem i za krażdym razem gra(rozgrywka) wygląda trochę inaczej. Pozdrawiam

18. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Graficznie i od strony FPS myślę, że jest ok, ale klimat wydaje mi się, że z kolejną częścią spada chociaż tragedii też nie ma.

19. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tydzień przed wypuszczeniem gry do sieci miałem wrazenie ze gea bedzie baedzo slaba gra, tak jak to ostatnio DNF. Na szczescie gralo sie bardzo przyjemnie. Gre przechodzilem na komandosie i nie powiem ze nie mialem trudnosci, chociaz wszystkie fpsy przechodze na "prawie najtrudniejszym" poziomie. Miejsce gdzie wyskakuja nam te smieszne potworki w duzej ilosci, tam gdzie trzeba otworzyc i zamknac brame przechodzilem z kumplem ~20 minut. Zginelismy tam z 30 razy. Przestraszyłem sie 2 razy Almy. Dokladnie tyle razy przestraszylem sie jej w fear 2. Chcialbym zagrac w takiego feara po ktorym nie mogl bym spac przez najblizszy tydzien. Ogolnie gre oceniam na 7/10. Warto zagrac.

E:Zakonczenie wymaga rozwiniecia, jednak nie wiem czy F.E.4.R. sie przyjmie. ; )
    E2:Zapomnialem dodac, ze mojej ocenie nie podlega tryb multipalyer, gdzyz nie mam mozliwosci w niego zagrac.

20. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    co rozgrywki sie nie wypowiadam (dopiero 2 rozdział) ale grafika po takim Crysisie 2 niestety kluje juz w oczy :( moze stalem sie bardziej wybredny ale FEAR 3 jest dla mnie pop prostu brzydki (chociaz i tak nieblo lepszy niz DNF 3D)

21. maydayxxx

maydayxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja powiem szczerze, że jak na początek gra wpadła mi w oko i mam nadzieję, że mnie wciągnie i spędzę przy niej trochę czasu

Wczytywanie...

Poleć forum