1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fejsplat

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez W!ndows, Marzec 26, 2009.

1. W!ndows

W!ndows Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, poszukuje storny, na której mozna było zaprojektowac faceplate w formie naklejki i wydrukowac, czy cos takiego, wiem ze cos takiego bylo bo ktos to podawal

Ad. 2 Dlaczego mój faceplate nie chce odejsc od konsoli? Cisne ile moge a ni h*ja nie chce odejsc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuhar

kuhar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    odwróć konsole do góry nogami i pociągnij za otwór od usb... musi puścić :)

4. W!ndows

W!ndows Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    poszukuje storny, na której mozna było zaprojektowac faceplate w formie naklejki i wydrukowac, czy cos takiego, wiem ze cos takiego bylo bo ktos to podawal

Poleć forum