1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fenomen CoD: MW2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wicekk, Marzec 3, 2015.

1. Wicekk

Wicekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko,
    niejednokrotnie spotkałem się z opiniami nt Call of Duty: Modern Warfare 2 (źródła nie podam)
    mówiącymi, że to świetna gra, super single player, jeszcze lepszy multi itp..

Gra jest ok. grafika na dosyć niezłym poziomie, wysoka realistycznośc rozgrywki, autentyczne lokalizacje, "zróżnicowane" misje, oraz to, co lubię najbardziej, czyli niska cena :)

Mnie osobiście ukończenie trybu fabularnego zabrało mniej więcej 7-8h, co uważam za śmieszny wynik, multi nie miałem przyjemności skosztować. Co prawda ww. gra oferuje również tryb kooperacji zwany "Special Ops" ale to wg mnie niezbyt udany zabieg na utrzymanie gracza przy konsoli przez dłuuugie godziny (co miało miejsce np. przy zwykłej naparzance z serii Tekken).

Kluczowe znaczenie ma tutaj też poziom trudności, gdyż ukończenie fabuły w dajmy na to trybie "Veteran" daje tylko pewien procent ukończenia całej gry, co oznacza, żeby mieć ukończone 100% należy ukończyć kampanię na każdym poziomie zaawansowania, jak i wszystkich zadań w trybie "Special Ops".

Jak już nadmieniłem, nie grałęm w trybie multiplayer.

Jakie jest wasze zdanie na temat CoD:MW2 jak i całęj serii CoD?
    Wiem, wiem.. CoD to klasyk wśród fps'ów, ale do mnie tytuł jakoś nie przemówił.
    Miałem również okazje grać w CoD:World at War, jak i CoD:MW.
    W praypadku WaW odpuściłęm sobie po 15 minutach, MW okazało się tym samym, co MW2 a w zasadzie MW2 tym, co MW.. nieważne.

Co według was zadecydowało o popularności tej konkretnej odsłony Call of Duty?
    Jestem gotów na krytykę :)

pozdrawiam, Piotr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. shaigo

shaigo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ocenianie strzelanek na podstawie samej kampanii dla jednego gracza teraz nie ma większego sensu, bo to multiplayer głównie wyznacza potęgę tytułu, chociaż kampania w MW i MW2 była na prawdę dobra. Misja w Czarnobylu, to jest chyba coś co wszyscy pamiętają z tej gry. Piszesz taką małą "recenzję" po kilku dobrych latach od wydania gry, technika, trendy wszystko się zmieniło. Spróbuj podejść do tego jakbyś grał w tą grę w momencie jej wydania, sam pamiętam jak zagrywałem się w MW u kolegi, bo wtedy to była bardzo dobra gra :>
    Co do całej serii CoD, na pewno oferuje inną rozgrywkę niż BF, chociaż Hardline może to zmienić. Osobiście co mnie najbardziej odpycha w CoDach praktycznie wszystkich to rozmiary map na multiplayerze, jest tak cholernie ciasno dla mnie, aż za ciasno wręcz. Polecam pograć w zombie w Black Ops albo tryb Infected, który jest obecny w kilku częściach np. w MW3 bardzo mi się spodobał ostatnimi czasy.
    Co zadecydowało o popularności tej konkretnej odsłony CoD? Nowości, które wprowadziła, nowy gameplay i te sprawy. Nie podoba mi się strasznie kierunek do którego dążą twórcy, mam na myśli wojny z przyszłości, jakieś bronie rodem z science-fiction itd. Z każdą kolejną częścią będą musieli iść do przodu, aż skończą z biegającymi Master Chiefami po Nuketown ^^.

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    COD MW2 grałem bardzo bardzo dawno temu ale pamiętam te noce gdy przesiadywałem wręcz do rana grając kolejne mecze. Gra jest po prostu dobra miała dobry hit box i nie występował w niej przynajmniej u mnie tzw. kompensowany lag który miał miejsce w kolejnych odsłonach serii, przez co ta gra stała się dla mnie niegrywalna. MW2 był i jest moim zdaniem najlepszą częścią tej serii, każdy kolejny to w zasadzie odgrzewany kotlet a do tego futurystyczny przyszłości i jakieś egzo-gónwa i tym podobne, ta marka idzie w zła stronę a moja opinia o całej marce COD to jedno wielkie czarne śmierdzące G..... zaczynając od MW3 w górę, poprzednie części przed MW2 też były całkiem dobre

5. Wicekk

Wicekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Brak możliwości dezycji co do sposobu wykonania danej misji jest przytłaczający.. Przez całą grę idziemy "po sznurku" i jedyną istotną dezycją jaką możemy podjąć jest to, czy rzucimy granatem, strzelimy, czy zabijemy (bagnetem? nożem?) przeciwnika rękoma..
    Ogólnie "strzelanki" to wg mnie najmniej interesujący gatunek gier, a przynajmniej kilka pozycji za RPG, samochodówkami i symulatorami sportowymi (które chyba zawsze będą królowały).

6. emerald

emerald Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Faktycznie momentami wygląda to jak taka "strzelanka na szynach", dlatego w przypadku takich gier FPS daję sobie spokój z trybem dla jednego gracza i korzystam tylko z trybu wieloosobowego, grając przez sieć. CoD MW2 nie jest tutaj wyjątkiem.

Kursy a w dodatku kursy relaksacyjne potrafią każdego ożywić i potrafią każego odprężyć. Tu http://konferencyjna.blog.pl/ jest informacji w brud, można sobie poczytać.

Ostatnia edycja: Czerwiec 26, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum