Fenomenalny zwiastun Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino - CD Projekt RED prezentuje krainę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Gracze z całego świata czekają na Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino, więc CD Projekt RED postanowił podgrzać atmosferę przed nadciągającą premierą. Zobaczcie zwiastun prezentujący nową krainę!

W Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino gracze trafią do zupełnie nowego regionu. Kraina nie została dotknięta zarazą wojny i dotychczas największym problemem mieszkańców były walki winiarzy. Touissant charakteryzuje się pięknymi widokami, ale nawet w takim miejscu potrzebny jest Wiedźmin.

Twórcy postanowili podgrzać atmosferę przed premierą i na początku pozwalają graczom rozejrzeć się po okolicy, ale dosłownie po chwili możemy spojrzeć na zdecydowanie mroczniejszą stronę okolic.

Rozszerzenie zadebiutuje na rynku już 31 maja i będzie to aktualnie ostatnia opowieść Geralta. CD Projekt RED potwierdziło, że zamierza się teraz skupić na innych projektach – między innymi Cyberpunk 2077


 

barteknh20

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niech sie za płynność wezmą bo od patcha 1.7 jest dramat a na 1.12 to wogule jest masakra:/Grajac w dzień premiery nie doświadczyłem zadnych problemów to jest jakiś żart
 

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Przez ten trailer narobiłem sobie smaka na wiedźmina.
 

Maik

Użytkownik
Użytkownik
Proszę cię ta gra nie wie co to optymalizacja ^^ dlatego olałem tą produkcję.

Wysłano z AK-47
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
To wygląda lepiej niż pięknie. Na razie jestem przy Wiedźminie 2, ale 3 część już czeka na półce :) Trzeba tylko dodatki zakupić.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety ale technicznie wiedźmin leży. Słaba grafika a muli strasznie. Do tego masa bugów.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Niestety ale technicznie wiedźmin leży. Słaba grafika a muli strasznie. Do tego masa bugów.
Kompletnie się z tobą nie zgadzam. Tak fenomenalnej gry nie pamiętam. Nigdy nie kupiłem więcej niż 1dlc do gry. Nigdy nie powrociem po 6 miesiącach do gry ponownie z w takim wkreceniem. Wczoraj 4h strzelily w chwile na zbieraniu ? Co do błędów, są na pewno dlatego warto zapisywać częściej grę. Co do grafiki śliczna!

Wysłane z mojego Honor 7.
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Niestety ale technicznie wiedźmin leży. Słaba grafika a muli strasznie. Do tego masa bugów.
Jak kolega wyżej nie zgodzę się z tobą, błędy są zgadza się...ale w obecnych czasach chyba jest to norma ;) nie wiem na jakim sprzęcie grasz że ci muli...

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka
 

ksywabezgracza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Trzeba wziąć też pod uwagę fakt, że gra jest dość spora więc też więcej błędów znajdziemy, a co do grafiki to zgadzam się z przedmówcami, że jest naprawdę dobra. Krew i wino na pewno zakupię bo chyba żadna gra mnie nie wciągnęła jak wiedźmin, ale jeszcze chciałbym zakupić i ukończyć serca z kamienia

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Nie no panowie nie przesadzajcie, gra wybitna, naprawdę szacun za taką produkcję !
Nie wiem jak na konsoli ale grałem na PC na zmieszanych HIGH/Ultra i było pięknie, czasem zamiast grać podziwiałem świat, jednak pamiętajmy jest to gra z dużym otwartym światem więc i grafika nie będzie jak w innych produkcjach. Jednak mi grafa bardzo się podobała, a co do błędów to i tak myślę że tytuł ma ich na tyle mało lub są nie aż tak bardzo uciążliwe że jest w miarę OK.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak kolega wyżej nie zgodzę się z tobą, błędy są zgadza się...ale w obecnych czasach chyba jest to norma ;) nie wiem na jakim sprzęcie grasz że ci muli...

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka
To jest norma tylko w przypadku słabych lub leniwych zespołów. Rozumiem że CDP nie ma jeszcze doświadczenia jak niektóre firmy w branży bo jest stosunkowo młody ale była to świadoma decyzja by wypuścić tak dziurawy produkt. Ja w życiu nie grałem w mniej dopracowaną grę. W wiedźminie spędziłem kilkanaście godzin i doświadczyłem setek drobnych bugów ale również doświadczyłem game breaking buga. Do tego różnego rodzaju freezy czy doczytywania są w tej grze normą. Oczywiście zgadzam się że to wciąż świetna gra i tylko dlatego ludzie jej tyle są w stanie wybaczyć. Mimo wszystko uważam że ta gra ich przerosła. Może przy w4 skupią się bardziej na dopracowaniu niż na zbędnych pierdołach.
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Masz oczywiście rację...brak zespołowi doświadczenia ale nie chęci...doświadczenie zdobędą z czasem, nie takie zespoły/wydawcy z większym doświadczeniem wydali gorsze gry...

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jako, że jeszcze nie ograłem III to mam pytanie: dziury nadal występują w podstawce i dodatku czy zostało to już poprawione?

Co do trailera "Krew i Wino" to mnie jakoś średnio porwał (chociaż jestem pewien, że jest mega potencjał). Wydaje mi się, że wcześniejsze trailery (W2, W3) były ciekawsze.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jakieś drobne błędy tam są, lecz nieznaczace zupełnie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Słaba grafa ?:) Chyba na konsolach .... U mnie na uber wygląda bajecznie. Bugi są wiadomo ale jaka olbrzymia mapa- chociaż nie miałem ich za dużo. Gra bajka nie ma lepszej.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ta patrzę na ten dodatek i się doczekać nie mogę....ta gra wygląda tak bajecznie :drool:, że sama kolorystyka już mnie zachęciła do kupna dodatku. Co do reszty zgadzam się z przedmówcami. Ja tam trafiłam na jakieś drobne bugi, ale w niczym one nie przeszkadzały, nie były dla mnie znaczne, poza jednym w dodatku, gdzie wcześniejszy save uratował mi duupę, bo bug uniemożliwił dalsze przejście gry :) Byle do 31go...:hungry:
 

Do góry Bottom