1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ferajna

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gustao, Lipiec 8, 2014.

1. Gustao

Gustao Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałem powiedzieć,ze odczuwam ból spowodowany wyjątkową nieudolnością tej forumowej sitwy

dZabar mnie wkurza bo jego nick jest wyraznie odniesieniem do kultury arabskiej o której bladego pojecia nie ma a co wazniejsze problemów swiata arabskiego nie zna

SetH nadał sobie taki nick gdyz chciał górowac nad resztą forumowiczów, a jest karłem

OrsO niby brzuch ma ale dupska ni ma, a Zonk pamięć traci bo ostatnio przez pół godziny dobijał sie do sąsiada zamiast do swojego domu

Ps tylko mnie nie banujcie plis

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Polecam:

Weź przestań pisać te głupoty bo naprawdę.. Ja nawet nie wiem o co Ci chodzi ..
    Nikt Cię tu nie trzyma, po prostu nie wchodź na to forum..

1 osoba to lubi.
  4. Gustao

Gustao Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ty ********u nie liż zafajdanego dupska tej hulcie

Poleć forum