1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FH2 Day One Ultimate znika z marketplace...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DrumsSlayer, Marzec 23, 2015.

1. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.

...lecz nie do końca. Forza Horizon 2 Day One Ultimate Edition została zastąpiona Forzą Horizon 2 Ultimate Edition. Co to oznacza w praktyce? Że osoby, które dopiero teraz zdecydują się na zakup tejże edycji nie otrzymają unikatowych 3 samochodów w barwach DAY ONE Forza Horizon 2. Być może to nie wielka strata, ale cena pozostaje ta sama. Ta sama sytuacja ma się z wersją Delux, jak i podstawą (bez żadnych dodatków). Dodatek DAY ONE został wycofany !
    Przyznam szczerze, że pierwotnie miałem obawy jak zobaczyłem, że z marketplace nie mogę zarządzać moją grą - zamiast tego widniała cena pakietu. Odrazu przypomniała mi się sytuacja kiedy to miało miejsce usuwanie licencji z kont. Dopiero po chwili zobaczyłem, że nie jest to wersja DAY ONE, tylko zwykła ULTIMATE, a gdy znalazłem pozostałości po DAY ONE, pojawiała się informacja o jej przeniesieniu bądź usunięciu. Przerażony, że nie uda mi się ponownie pobrać gry gdy zajdzie taka potrzeba (wszystkie dodatki oznaczone jako zainstalowane, przy grze pokazana jest cena) postanowiłem napisać do supportu. Okazuje się, żę XBOX ONE działa na innej zasadzie niż X360. Na starszej konsoli w takich przypadkach niezwłocznie potrzebny był backup bo inaczej traciliśmy content, tutaj zaś, bez względu na to czy gra/dodatek został usunięty z marketplace, jest on przypisany do naszego profilu i w każdym momencie może być przez nas ponownie pobrany (o ile zakupiliśmy go przed jego znieknięciem).
    Ponowne pobranie zachodzi z "GRY I APLIKACE -> "Do instalacji..."
    Także Ci, którzy przed tym okropnym i podłym zdarzeniem zdązyli zakupić wersję DAY ONE, cieszcie się, bo inni już niestety jej nie zastaną (ostatnie podstawy DAY ONE w sklepach) ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Marzec 23, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ale głupie pierdzielenie. Chyba jak wół pisze "DAY ONE", to co? Dożywotnio to niby miało być? Ci co nie zdążyli, to trudno, jakoś przeżyją bez tych trzech samochodów.

4. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    To mialo byc w tylko w celu informacyjnym a nie zebys rzucal swoimi madrosciami, bo nic nie wnosza do tematu ;) Glownie chodzilo o to, zeby ludzie nie byli zdziwieni ze cene bedzie im pokazywalo przy bundlu tak jakby nie byl zakupiony ;) Zeby sie niepotrzebnie nir martwili ;)

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ależ spoko, ja rozumiem, ale to nie jest jakieś okropne i podłe zdarzenie. Niemniej, duży plus za news swojego autorstwa. Taka rzecz to świętość tutaj :D

(Żeby się nie czepiali, tak sam nie jestem święty jeśli chodzi o ctrl+c i ctrl+v :p)

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W newsie jest bład wynikający z niewiedzy autora. Na x360 nie traciło się dostępu do skasowanej zawartości o ile mieliśmy ją w historii pobierania. Po prostu znikała z marketu ale kto ją miał kupioną ten mógł pobrać ją w dowolnym momencie. Wiem bo był przypadek z kasowaniem bodajże zombie driver czy jak to się tam zwało.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie autora tylko randoma na chacie M$.
    Na pierwszym chacie siedzą pionki z dostępem do prostego panelu zarządzania kontami graczy.

8. ghostrider86

ghostrider86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ciekawe co się stanie jeśli usunął bym to z listy " Do instalacji " ? Taka możliwość jak najbardziej istnieje bo już tak robiłem z kilkoma demo które zainstalowałem ....

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na x360 nie da się skasować pozycji z historii pobranych plików. Nawet sam MS nie ma takiej możliwości.

Wczytywanie...

Poleć forum