1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fia 11 najnowsze składy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szamal1996, Grudzień 31, 2011.

1. szamal1996

szamal1996 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Podałby mi ktoś patcha do najnowszych składów na fife 11 bo szukałem ale coś tego nie ogarniam po prostu:/ . I to potem normalnie na pena sie nagrywa a potem z pena na dysk tak?

Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. LukE123

LukE123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O ile dobrze wiem to nie ma takich patchów w necie składy można łatwo pobrać podłączając neta do Xbx360 i gdzieś w ustawieniach gry powinno być uaktualnij składy.

4. KamilBlake

KamilBlake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fifa 11

Fifa 11 została wydana w 2010 roku, więc będziesz mógł tylko uaktualnić składy z zimowego okna transferowego 2010/11. Nie wydają nowych aktualizacji żeby schodziła ta beznadziejna fifa 12 :/ Mnie za bardzo nie interesują składy są bardzo zbliżone, chodzi o przyjemność z gry, możesz sam przenosić zawodników :)

Wczytywanie...

Poleć forum