1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 08 - sterowanie, problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez konradinho, Sierpień 30, 2008.

1. konradinho

konradinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Nie orientujecie się może czy można zmienić sterowanie aby nie grać na gałkach tylko na strzałkach? Przyzwyczaiłem się do strzałek i teraz trudno mi się przestawić :(

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Fifa 08 - sterowanie, problem

Po 5-10 meczach już się przyzwyczaisz. Dla mnie na początku to był koszmar granie na gałkach ale teraz nawes w PESie gram gałkami i nie wyobrażam sobie gry na strzałkach ;)

4. konradinho

konradinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Oj Pes na gałkach... To by był dla mnie koszmar :) Z dwojga złego już wolę grać w Fifę na gałkach i się nie przyzwyczajać ;) Czyli wnioskując po twojej wypowiedzi nie da rady tego zmienić?

5. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ja próbowałem i nie dałem rady, ale się ciesze że nie dałem, bo lepiej się gra na gałkach ;)

Wczytywanie...

Poleć forum