1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09 2 pady

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez michu, Marzec 24, 2009.

1. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Właściwie swój problem rozwiązałem ale jest irytujący. Mianowicie jak chcę zagrać sobie na 2 pady z kumplem, to nie mogę zrobić tego normalnie, czyli włączam konsolę padem, którego mam dłużej, potem włączam nowszego pada, odpalam fifę- jeśli zrobię to w takiej kolejności to po rozpoczęciu meczu jak wciśnie się coś na padzie, gra się wiesza. Muszę najpierw nowego pada uruchomić, potem starszego - 1 Pad gra jako gość, 2 Pad- gospodarz. Już tak mam od października, ale dopiero teraz chciałem się dowiedzieć, czy można to jakoś rozwiązać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mateo2048

mateo2048 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Raczej nie :) Trzeba się przyzwyczaić. Też to mam, już mi to nie przeszkadza :p

4. radekb29

radekb29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    A czy trzeba zrobić 2 profil na 2 pada (drugi pad To Logitech Chillsteam ) Z góry dzięki

5. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie trzeba robić 2 profilu, normalnie przed meczem ustawiasz drugiego pada.

6. radekb29

radekb29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Tylko jest taka sytuacja Jak podłącze tego pada to całe kółko miga dodam że mam konsole w pozycji leżącej i 2 dioda (zepsuta) nie świeci ta od 2 pada także nie wiem czym to jest spowodowane Czy padem czy konsolą pomóżcie

7. tomasz0992

tomasz0992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    częstochowa
    Moze masz podrobke pada, czesto sa takie sytuacje ze konsola albo nie wykrywa go albo pad sie rozlacza itp. itd. Tylko to przychodzi mi na mysl

8. radekb29

radekb29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    No to jest Logitech chillsteam

9. darec

darec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwne,wczoraj tez z mi sie fifka zawiesila,(mam jaspera +dysk 120gb fifa zainstalowana na hdd)i tez jakoś z bratem gralem odpalilem mecz rozpoczecie i zwis.nigdy wczesniej mi sie konsola nie zawiesila,już myslalem ze rod sie zblirza ..

10. zet6969

zet6969 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    poniewaz nie moge zrobic nowego tematu(nie wiem dla czego) pisze tutaj i mam nadzieje ze ktos mi pomoze.Od dzis mam internet w xobxie czyli tzw xbox live ale mam problem bo przez neta moge grac we wszystkie gry oprucz fify 09 bo pisze ze nie mam wystarczajacej ilosci lat a w gowa2 co jest od 18 jakos grac moge.prosze o pomoc i z gory dziekuje

11. skols

skols Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kw
    bo nie masz jeszcze bodajże 20 postów

Wczytywanie...

Poleć forum