1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09 Be a Pro (będzie zabawa)

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez FanXbox2, Październik 1, 2008.

1. FanXbox2

FanXbox2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hey
    W piątek nowa fifa(pewnie pare osób ją ma)Chcem zrobic Taką jakby Reprezentacje Forum X360iso.org.Wiadomo oco chodzi??Jak ktos nie kuma to opowiem.Wiadomo że w Fife 09 będzie można Grac mecze 10 na 10 ,jeden użytkownik kieruje jednym zawodnikiem w Fife np C.Ronaldo.Ja zbieram minimum 10 osób ale najlepiej jakby było około 20 byłby wtedy byłby 1 i 2 skład.
    Ale żeby niebyło tak wesoło to będzie rywalizacją między nami :eek: ,o pierwszy skład.
    Pewnie się zastanawiacie jak ta selekcja będzie wyglądała ,no nie?to tak, zrobimy dwa składy i rozegramy mecz.Po meczu każdy w Fife otrzymuje ocene (taka ocena fifa, sama ją daje)i każdy kto otrzyma najlepszą ocene będzie grał na danej pozycji w pierwszym składzie.
    Pewnie się zastanawiacie z kim będziemy grac?co nie to napiszemy do adminów innych forum aby i oni zrobili taki skład jaki my będziemy mieli.

To teraz czas na zgłoszenia:

Zgłoszenia napiszcie takie jakie mam ja.

GameTarg:KamilKINGPL
    NR GG:154599
    Na jakiej pozycji chciałbys grać:Lewa Pomoc
    Jakim chciałbys grac klubem:Manu ,Lechem,Porto

Jak znajdziemy już odpowiednią ilości osób to policzymy kto chce jakim grac klubem i wtedy będzie wiadomo jaki klub.[​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. dezz

dezz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Odp: Fifa 09 Be a Pro (będzie zabawa)

Jakby sie cos działo to ja sie pisze.

GT : uksz
    GG : 1373128

Pozycja : napastnik prawy lub centralny ( moge sie dopasowac i do innej pozycji)
    Drużyna : Liverpool, ManU, Milan i cała reszta, kapitan wybiera ;)

Pozdrawiam
    uksz

Wczytywanie...

Poleć forum