1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09 Be A pro

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Krecik1218, Maj 31, 2009.

1. Krecik1218

Krecik1218 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem w trybie zostań gwiazdą. Stworzyłem własną gwiazdę i grałem już drugi sezon w barcelonie (wcześniej w innym klubie) . Byłem kapitanem i po jakimś czasie przydarzyło się coś dziwnego. Trener wywalił mnie na ławkę i nie wstawiał podczas meczu. Miałem reputację ok. 92, ocenę też ze 9.0 a sumę umiejętności gracza ok. 84. Po ok. 2 meczach zobaczyłem do składu i wogóle mnie tam nie było a moja pozycja była zaznaczona na pomarańczowo i była pusta. W tym samym czasie trener dawał na ławkę ETO przez kilka meczy a później miessiego. Potem zaczęło się robić tak że gdy przechodziłem do ekranu gdzie pokazywało co mam zrobić w meczu to ten ekran był pusty i musiałem resetować grę,nie konsolę Raz gdy sterowałem całą drużyną trener wpuścił mnie w drugiej połowie, potem było tak samo. W reprezentacji było wszystko ok. Zasymulowałem resztę meczy (ok. 10) aż do końca sezonu. Zmieniłem klub na Arsenal, przeszedłem do ekranu tych celów i to samo. Po zrestartowaniu gry, wczytałem stan i przy próbie grania przerzuciło mnie do drugiego klubu. Gdy wszedłem do ekranu poprawy umiejętności zobaczyłem że niema już herbu Arsenalu tylko pusty Szary herb. I co teraz?

Wczytywanie...

Poleć forum