1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 09 - Legenda

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Oplaner, Czerwiec 3, 2009.

1. Oplaner

Oplaner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, mam pytanie; jak zdobyć osiągnięcie LEGENDA KLUBU lub ŻYJĄCA LEGENDA?
    Czy to z czasem się zrobi jak już jestem kapitanem w kadrze i w klubie, czy trzeba coś zrobić?

W moim zawodniku muszę TYLKO agresję ustawić na 99 i będę we wszystkim najlepszy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Howgrang

Howgrang Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wez np. C Ronaldo, przetransferuj go do jakies australijskiej ligi i daj mu opaske kapitana, wyłącz auto save i symluj mecze jak ci nie pójdzie wczytaj uważaj by nie stracic danej rangi.

TO JUŻ BYŁO NA FORUM.!!!

4. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja ******** ;/ ***** zacznij szukac!!! Sam pisałem Tutka! Juz chyba 3 osoba pisze nowy temat!!! I w ogole do skasowania!

5. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Ja grałem Messim normalnie w barwach Barcy i Argentyny, od razu miałem rangę i w kadrze i w klubie "zawodnik drużyny" czy jakoś tak, w każdym bądź razie był to poziom 3 kratki. Później dostałem rangę "ulubieniec kibiców", później "kapitana" i po 2 sezonach dostałem "Legendę klubu". W pierwszym sezonie grałem wszystkie, ale w drugim już mi się nie chciało to symulowałem te mniej ważne mecze. I Legendę kraju, dostaje się dopiero po 4 sezonie i nie ma innej opcji, musisz po prostu wygrać klubowe mistrzostwa świata. To tyle...żadnej filozofii i nie rozumiem w czym problem.

6. owned444

owned444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bp/anglia
    najlepiej przetransferowac 11 najlepszych do jakiegos crapnego teamu c ronaldo na kapitana kraju i zespolu. I symulowac kazdy meczyk. Po 2 sezonach legenda klubu po mistrzostwach kraju legenda

7. qmenos

qmenos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    ale mu pomagacie... koles pisze ze wali caly czas swoim zawodnikiem a wy mu gadacie ze ma wziasc cristanio ronaldo.

Kolego legenda w reprezentacji dopiero po 4 sezonie jest puchar narodow wygrasz dostaniesz ;)
    a legenda klubu graj wszystkie mecze jak leci i wygrywaj + dobra ocena od trenera i wrescie wpadnie ;) dobrze jest tez miec na koniec sezonu krola strzelcow itp. graj swoim napewno dasz rade ;)

Wczytywanie...

Poleć forum