1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09 LIga Interaktywna ?,ranking? itp

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ocb1988, Luty 13, 2009.

1. ocb1988

ocb1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    WIec tak jak w Temacie mam pytanie dotyczącyej Fify 09 --> rozgrywka X box live (mam golda)... czemu nie możana grac w lidze interaktywnej,( czy jest dostepna jako jakieś turnieje jak np: Gilleeet?)
    dlaczego nie wyswietla mnie w rankingu ( za slaby jesteM:)?? )
    czy da sie grac w 2 osoby na jednej konsoli przeciwko jakimś gościom z Live jak tak to jak?:)
    i co z tym Tworzonym klubem i rozgrywką... czy jak założe klub ktos chce sie przyłaczyć??
    Pozatym moge grac normalnie szybka gra rankingowa i nie mam problemu grać 10 vs 10 . Dizekuje z góry

szukałem w poradnikach ale ktoś wrzuucił poradnik z PC ... a tamta fifa to nie to samo:( MIłego Piątku Wyjadacze X :)

czy nikt nie jest w stanie odpowiedzień mi na to pytanie??

Wczytywanie...

Poleć forum