FIFA 09 - problem z warunkami atmosferycznymi

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam dziwny problem z pogoda w karierze caly czas jest ladna pogoda i wszystkie mecze gram w dzien... Niby blachostka ale juz 6 sezon gram i zaczelo mnie to powaznie irytowac, puchary itd wszystko w dzien ;/ Wie ktos dlaczego tak jest ? Prosze o wszystkie wskazowki. Pozdrawiam.
 

saternusek

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam dokladnie tak samo gram juz 5 sezon w SERIE A.Non stop na tych samych 4 czy 5 stadionach zero zmiennych warunkow,podejrzewam ze tego poprostu nie da sie zmienic gram na przypisane stadiony i warunki do danej ligi..szkoda do EA mogla w opcjach przed kazdym meczem umiescic mozliwosc zmiany stadionu i warunkow,typu pilki itp.I ten koszmarny brak treningu ..pod tym wzgledem PES 2009 wygrywa
 

janek418

Użytkownik
Użytkownik
jest mozliwosc zmiany stadionu, pilek, pogody itp, ale nie w trybie menadzera
 

xbox666szatan

Użytkownik
Użytkownik
pilke wybiera sie w menu moja fifa i zmieniona pilka pojawia sie w trybie kariery, moze z pogoda jest tak samo? pilke zmienialem, ale jakos nie zwrocilem uwagi na ogode mimo ze gram juz cos kolo 10 sezonow. narazie nie mam jak sprawdzic bo nie mam konsoli na chacie. moze tez w ustawieniach przedmeczowych sparingu da sie to zmienic i dostosuje sie to do kariery. dajcie znac.
 

Do góry Bottom