1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09 problem ze sprawdzeniem obbrazu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Becuś, Luty 20, 2009.

1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam problem mianowicie przy sprawdzaniu gry fifa 09 programem abgx360 występują problemy. Może to wina tego że plik iso nazywa się po prostu fifa 09 pl? nie ma całej nazwy jak to z innymi grami gdzie w nazwie jest podana też grupa która wydała grę itp. może przez to nie może sprawdzić w bazie? Czy mogę ją spokojnie nagrać? będzie działać? nie będę grał przez internet. Z góry dzięki za pomoc.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1b291cdc933da41.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    chodzi o to że nie ma gry w bazie danych abgx. w poradnikach w ISO masz opisane wszystkie błędy i ostrzeżenia abgx360

4. MasterOblivion

MasterOblivion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem z Fifą 09 pl i z Saints Row 2 pl. Skoro abgx360 odpada, to skąd mogę wziąć patche do tych gier?

5. Becuś

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale czy mogę ją nagrać? będzie działać? albo możesz podać link do tych tematów bo nie mogę ich znaleźć

W XDVDMulleter pokazuje, że jest wszystko tylko w abgx360 pokazuję, że w bazie stealth do tej gry ale to nie znaczy, że go nie ma więc będzie działać ta gierka? bo szkoda mi płyty.

6. Becuś

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Naprawdę nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?

7. Kosakek

Kosakek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja mam pytanie z innej beczki.
    Jak sie zapisuje powtorki w fifie 09 i gdy jestem na arenie to jak wlaczyc replay?

Wczytywanie...

Poleć forum