1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 09 trening

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez czeski24, Marzec 29, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.czy w fifie 09 jest opcja treningu druzynowego?czy tylko jeden zawodnik kontra bramkarz

2. Lotnik421 Xbox One

3. KoRnick

KoRnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, wydaje mi się, że nie ma tam możliwości drużynowego treningu jak np. w PES'ie ... Jedynie jak grasz na tej arenie możesz naciskać przyciski na tym krzyżaku po lewej stronie i wtedy będziesz wykonywał jakieś rzuty wolne itd. ;))

4. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jeszcze mam jedno pytanko,dlacvzego w opcjach nie moge ustawic meczu na 45 min tylko mam max 20min?i jeszcze jedno jak sie kanceluje komendy?np w trakcie podania jak nacisne jeszcze raz podanie to poda dalej a da sie to jakos skasowac?zeby nie podawal dalej?

5. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    raczej na pewno nie da rady skasowac komendy po prostu fifa : )

6. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    rt + lt (obydwa spusty)

Wczytywanie...

Poleć forum