1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 09 Ultimate Team

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez harnas8, Marzec 22, 2009.

1. harnas8

harnas8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Czesc
    Co sądziecie o FIFA 09 Ultimate Team

O to filimik stworzony przez EA :
    http://www.easportsworld.com/en_US/featurevideo/Fifa-ult-team-tutor

Na Rynku Xbox Live można znaleźć już paczkę "Ultimate Team" do gry FIFA 09, którą koncern Electronic Arts zapowiedział miesiąc temu. Chodzi o nowy tryb rozgrywki, polegający na zabawie kartami. Miłośnicy strategicznego myślenia mogą skolekcjonować 30 rodzajów kart (piłkarze, trenerzy, formacje, taktyka itd.), tworząc tym samym swój klub marzeń. Więcej na temat tej zabawy zdradza opublikowany przez EA filmowy samouczek co powyzej dałem .
    Przygotowano pięć wersji językowych (niemiecka, francuska, włoska, hiszpańska, angielska) rozszerzenia, które waży 2GB. Tryb można sprawdzić za darmo, pełna wersja to wydatek 800 MSP.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maatin

Maatin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Moje pytanie dotyczy dodatku do FIFY09 Ultimate Team.
    Wiem, że kupując różne dodatki na xboxie na jednym koncie mamy możliwość korzystania z nich z innych kont na tej konsoli.
    ale jak to jest z tym dodatkiem?
    I takie samo pytanie odnośnie Adidas Live Season?
    Działa tylko na jedno konto, czy na całą konsolę?

4. ciuupa

ciuupa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. mateo2048

mateo2048 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    mam pytanie powiązane z tematem :p. Nie mogę wogle pobrać triala tego dodatku (ultimate team). Wy też nie?

6. Maatin

Maatin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Malo wiarygodna wypowiedz.
    Mam wykupiony adiadas live season na tym drugim koncie, lecz na pierwszym jest ta opcja zablokowana, wiec nie jest na wszystko.
    Mam 800mp na pierwszym koncie którego nie używam, i nie chce spieprzyć, bo nie będę grał na nim tylko w ultimate team.

7. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to co jest zapisane na dysku (@2down tudzież karcie pamięci, jak ci się zmieści :D) będzie działało na każdym koncie (czytaj: każdy DLC jakie ściągniesz na jedno konto będzie działało na wszystkie pozostałe) Adidans Live Season przypisuje się do konta, na którym wykorzystałeś KOD, czyli działa tylko na jednym. Koniec.

8. szabla27

szabla27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    łódz
    A ja mam takie pytanko. Zakupiłem sobie cały ten dodatek i mam problem z wyborem piłki gdy gram mecz online nie mogę zmienić piłki a gdy gram normalny mecz opcja wyboru piłki jest aktywna ma ktoś jakieś pomysły ?
    A swoją drogą jak wam się podoba ten dodatek bo moim zdaniem to świetny pomysł mi strasznie przypadł do gustu a wam?

9. kiju91

kiju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    a ja nie mam dysku niestety :(

10. Viking

Viking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
    A ja mam pytanie dotyczące Loga zespołu. Mam jakieś dziwne i właśnie zastanawiam się na zmiana loga czy istnieje taka mozliwośc? Jesli tak to jak to sie robi ? Pozdrawiam

Ps. jak juz zakupie brązowe karty to jak mam "odpalić' karte trening badź cos w tym stylu... ?

11. kiju91

kiju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    a czy da się jakos to nagrać na płytę i z płyty grać?

Wczytywanie...

Poleć forum