1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09 vs. Fifa 10

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez peja101, Grudzień 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Cześć
    Zamierzam kupić Fife. W fifie 09 podoba mi się wolniejsze tempo rozgrywki.
    A wedłgu was opłaca się kupować fife 09? Czy ktoś gra jeszcze na live w 09?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Czesc ! Nie gralem ani w fife 09 ani w 10 ale w 09 po necie napewno graja . tak sadze ;) Na swoim przykladzie wyszedl Gow 2 a ludzie dalej graja w gowa 1 po necie ;p

4. Diuran

Diuran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawina
    ja mam fife 09, w 10 grałem jakies 2h, jak dla mnie graficznie prawie nie widać różnicy, grając tego nie dostrzeżesz, natomiast płynność gry, różnorodność, inteligencja zawodników, zwody, animacja, zachowanie na boisku, mógł bym ci jeszcze długo wymieniać, w tym jest Fifa 10 lepsza od 9, czyli prawie we wszystkim:), owszem wielkim minusem są po jakims tygodniu gry monotonne i nudne komentarze:), naszych kochanych komentatorów, ale ejst sposób daj sobie jakiś egzotyczny język:D, też jest frajda jak słuchasz tych słów ktorych nigdy nie potrafił byś wymówić, co bym jeszcze mógł, ci pomóc, a co do live, osobiscie nie gram na live, choć mam taki zamiar od kiedy wejdzie LT, napewno masa osób gra jeszcze w 09, no i przede wszystkim nowe aktualne składy drużyn:), a jeżeli chodzi ci o tą szybkość gry, to wg. mnie jest ciekawsze, a ze spytam po ile minut grasz połowe, bo to też na to wpływa, bo jeżeli w 09 grasz po 10 min a w 10 grales np po 5 min to sie nie dziw

5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    W każdą fife gram połowe po 10 min.
    konsole będę dzisiaj odprzerabiał i dlatego mi zależy żeby pograć na live po tak długiej przerwie, a 10 mi się jakoś nie podoba.

6. hakser5678r

hakser5678r Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To jak ci się 10 nie podoba kupuj 9 i graj ;)

7. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gram w 09 natomiast w 10 grałem na Demo i z tego co stwierdziłem zawodnicy lepiej reagują na przyciski, nie ma opuźnień ,to już wystarczy aby stwierdzić ,że 10 jest lepsza ,niedługo kupie ,ale puki co 09 jeszcze żyje ,bo na live wpip luda jeszcze gra.

8. Raxelli

Raxelli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co do tego to jest jeszcze opóźnienie gdy zawodnik robi zwody ale strzaly z dystansu są duzo poprawione i podania oczywiście w Fifie 10

9. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Ale nadal nie znam odpowiedzi na moje pytanie.
    Dużo osób gra na XBL?
    Może ktoś chętny?

10. Diuran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawina
    Wlasnie nagralem sobie 10, i zapoznalem się z menu itd, oceniam że jest O wiele, wiele lepsza, od 09, a co do live, napewno bardzo duzo osob gra bo wiesz nie ma czegos takiego ze jak wyszla 10 to nagle wszycy zaczyn aja w nia grac, tak samo ejst z halo, masa ludzi gra w halo 3 pomimo ze jest odst, a co do fify, mam na sprzedarz fife 09 w świetnym stanie

11. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
  12. Diuran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawina
    raczej nie pożałujesz, lecz jest duża przepaść między Fifą 09 a Fifa 10, graficznie sa niemal identyczne, ale juz wspominalem o tym, w poprzednim poscie:), miłej gry, ja będe miał do sprzedania na allegro za niedługo, zestaw Halo 3, Soul Calibur 4 oraz Fifa 09

13. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    No bo tak sobie pomyślałem.. Jeśli miałbym wystarczająco dużo pieniędzy na FIFA 10.. To bym kupił COD: MW2..
    Ale jak mam mało pieniędzy to wolę kupić FIFA 09 i na COD'a uzbierać później.. ;)

Dużo grałem w FIFA 07, tryb menadżerski na PC, ale już następczyń FIFY mój komp nie uradził..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum