1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09 wersja PL

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez czeski24, Marzec 31, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.jak to jest z ta fifa 09 Pl?bo niektorzy maja polski komentarz a angielskie menu itd,jedni wszystko po polsku.wyszly jakies rozne wersje?ja niby mam wszystko po angielsku ale chcialem z ciekawosci zobaczyc czy moge zmienic komentatora na szpakowskiego ale za chiny nie moge wyszukac zmiany opcji

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    nie masz w opcjach zaawansowanych: commentary=> english i zmienić na polish? ja osobiście mam Fifę PL ale gram z angielskim komentarzem, ponieważ Szpaku i Szaran robią takie błędy ze się tego słuchać nie da:/

4. bathez90

bathez90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w ustawieniach konsoli ustaw wszystko na polski - powinno dzialac
    a co do komentarzy szpaka i szarana to zgadzam sie :p czasami mozna sie zalamac ale ogolnie nie jest zle :) polecam

5. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli masz wersję bez polskiego języka to nic nie zrobisz.

6. (((misiek)))

(((misiek))) Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesli nie masz polskiej wersji gry, to polski komentarz mozesz sciagnac za darmo z xbox live.

Wczytywanie...

Poleć forum