1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 09 zmiana pozycji

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Krecik1218, Maj 22, 2009.

1. Krecik1218

Krecik1218 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gram w trybie Be A pro własnym zawodnikiem (stworzonym) i mam pytanie czy można zmienić ulubioną pozycje? Bo mam ŚP a wolałbym ŚPO bo na ŚP ciągle trzymają mnie z tyłu i przez to nie mogę zbytnio dostać się pod bramkę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. capone

capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przy wyborze formacji wybierasz swoją ulubioną, dajesz X (edytuj) szukasz naziwska swojego grajka dajesz na jego nazwisku X i pokaże ci się tabelka z możliwymi pozycjami. Jeśli nie będzie ŚPO to przesuń swojego grajka w formacji bardziej do przodu (;

4. Krecik1218

Krecik1218 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak ale trzeba być kapitanem i nie o to mi chodzi. Przy tworzeniu zawodnika wybierało się pozycję a ja chcem żeby była inna. Wtedy trener będzie mnie wystawiał na tą pozycję

5. mati1103

mati1103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak ale nie zawsze

Wczytywanie...

Poleć forum