1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 09 zwiecha

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Krecik1218, Czerwiec 7, 2009.

1. Krecik1218

Krecik1218 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z oryginalną FIFĄ 09 pl . Gdy tworzę nowego menadżera, wybieram sponsora i przechodzę dalej to podczas tworzenia listy transferowej gra i konsola zacina się na 86 % (zawsze nawet różnymi klubami) . Raz zawiesiło mi się nawet przy ładowaniu listy sponsorów. Gdy pierwszy raz zakładałem menadżera w Fc Barcelonie to wszystko było ok. Konsola jest sprawna mało używana, Fifa tak samo, żadnych rys na płycie. Ściągnełem aktualizację z neta, usunełem starego menadżera, wyłączyłem neta i dalej to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dazer

Dazer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Mam ten sam problem z fifą, mimo grania z dysku i szanowania płyty zaczyna się wieszać np. przy wczytywaniu meczu kiedy zbyt wcześno zacznę zabawe na arenie potrafi się zawiesić.
    Nie pozostaje nic innego jak renowacja i Tobie też to polecam (niewygurowane ceny a płyta jak nowa) chyba, że to nie wina płyty

4. szabla27

szabla27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    łódz
    jak nie pomoże renowacja to ja bym reklamował grę kiedyś miałem podobny problem. Czasami nawet oryginalne gry są źle nagrywane

Wczytywanie...

Poleć forum