1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez FanXbox2, Czerwiec 4, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. FanXbox2

FanXbox2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak myslicie czy fifa 09 bedzie taka sama jak na konsole i na pc??

2. Lotnik421 Xbox One

3. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Fifa 09

Ja wiem jedno pes bedzie 1000 a moze milion razy lepszy od fify

4. Andrzej92

Andrzej92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk

Podobno ma być w ogóle na nowym silniku, ale nie wiem czy będzie taka sama na konsole nowej generacji i na pc.
    PS. Jakoś nie widze że PES 2008 był lepszy od Fify 08 na X360.

5. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

ja wiem jedno fifa zmiecie gownianego pesa!

6. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów

no tak zgadzam się z ANDRZEJ91.. jak dotychczasowy fan serii PES muszę przyznac że jeżeli chodzi o Xboxa 360 to Fifa 08 jest zdecydowanie lepsza..ale brakuje jej nieco żwawości.. czytałem gdzieś na stronie zę w fifa 09 ma być szybsza i dynamiczniejsza ;] a co z pesem.. czytałem wypowiedź jednego z pracowników konami przed premierą PES2008 i powiedział ze firma nie jest zadowolona z pes 2008 .. tłumaczył to brakiem czasu i tym że gra była tworzona od podstaw.. tzn. silnik graficzny i fizyka .. może w tym roku się postarają .. chciałbym żeby PES 2009 był lepszy od fify 09 ;)))

7. fabio832

fabio832 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ponoć pes 2009 ma być niebo lepszy w tym roku......sie zobaczy,choć fifka cały czas z roku na rok sie polepsza,no i ma jedna dużą przewagę w postaci polskiego komentarza.

8. przeo_91

przeo_91 Guest

PES6 miał polski komentarz ale był tragiczny... komentatorzy po prostu komentowali listę zakupów z zeszłego tygodnia :D i chyba dla tego KONAMI zrezygnowało z niego a w FIFA to komentarz jest good ;D

9. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Fifa ponoć ostatnio już nie jest coraz gorsza, a to dobry znak. Ale PES zapowiada się ciekawiej, tylko żeby można było go spatchować :-\

10. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Na Xbox'a racze nie spatchujesz :-\
    A co do tego które części są lepsze to musze przyznać ze TYLKO powtarzam TYLKO FIFA 08 była ten jeden raz lepsza od PES'a na konsole tylko ten jeden raz. Za to na PC rządzi PES. Mam nadzieje ze tym razem KONAMI sie postara i wyda coś dobrego. Kurcze jedyne czego mi brakuje w PES to licencji tak to wszystko jest pięknie.

11. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Można PESa spatchować, ale tylko raz przed nagraniem i do tego trzeba mieć flasha.

12. loudlips

loudlips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin

Do tej pory gralem tylko w pro evo. aktualnie 2008. Jak znajomy wbil z fifa mowie do niego s........j z ta gra kretynie... hehe. no nic zalaczyl. jak zaczelismy grac to mi szczena opadla a on zaczal brechtac ze mnie. Naprawde fifa zmiazdzyla pro evo doszczetnie ! taka swoboda ruchu plus jeszcze doskonaly komentarz polski. czekam naprawde niecierpliwie za fifke 09. bedzie piekna i niewiem jak sobie konami poradzi z konkurentem. wielu juz sie przestawilo na fife porzucajac pesa. no niestety czasy sie zmieniaja. ja wole gry w ktorych sie odnajduje i widze ze gra sie dobrze. ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum