1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Xbox360!, Luty 26, 2009.

1. Xbox360!

Xbox360! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie do graczy fifa 09. Jak skutecznie odbierac piłke ? Chodzi o to ze bardzo czesto przeciwnicy mi sie urywają srodkiem na przyklad i za chiny juz nie moge ich powstrzymac ... biegne za nimi i nic. Natomiast jesli analogicznie ja sie urwe przeciwnikowi to dogania mnie w mgnieniu oka i zabiera piłke ;/ ogólnie z tego co widze to wszyscy gracze wręcz rozpychaja sie na boisku, jak to robią ? Prosze o wskazówki bo wkurza mnie fakt ze wtapiam prawie kazdy mecz :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    nie ten dział.

4. Macin113

Macin113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przeważnie gdy biegnę odebrac pilke, przytrzymuje B(wolam 2 zawodnika do pomocy), przyrzymuje rowniez LT, bardzo przydatne :) i troche zwalniam tempo (troche puszczam PT). Wydaje mi sie ze to wszystko, mam nadzieje ze pomoglem :)

5. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    RT + A walka bark w bark

6. Xbox360!

Xbox360! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ale na przyklad takie RT+A nie działa jesli chce kogos dogonic. Jesli ktos szarzuje na mnie to nie ma problemu z odbiorem natomiast jesli ktos mi ucieka to juz kicha ... i RT+A nie działa

7. muciek1988

muciek1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    sosnowiec
    sprubuj dogonić zawodnika trzymając RT jak go już dogonisz to naciśnij X

8. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wciskasz sprint i az do skutku cisniesz A, wpychaj sie na goscia na chama.
    dla mnie wlasnie za latwo odbiera sie ta pilke w fifie, albo jestem za dobry ).
    czesto zabieram obroncom i mam juz gola w sam na sam. a w obronie to juz nawet nie mowie bo to banal... wslizgi sa rowniez bardzo skuteczne, ale tylko gdy wchodzisz bokiem przed pilke.

Wczytywanie...

Poleć forum