1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 09

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Sevcio, Czerwiec 12, 2011.

1. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Witam. Jest w FIFA 09 aczek ukryty o nazwie:
    The Peterson
    (Play for over fifty hours) za 1G.
    Chciałbym go zdobyć, ze względu na to, że ten brak jednego punkta, brzydzi mi moje punkciki ;D Z opisu tego aczka, mam rozumieć, że trzeba BEZ PRZERWY grać przez 50 godzin?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czy udało zrozumieć Ci się ten achivment, ale po prostu musisz w statystykach gry mieć ponad 50 godzin rozegranych meczy w ogóle. Nie za jednym podejściem bo to pewnie wiązało by się z RROD. Oto mały sposób jak zdobyć go(choć nie przesadzaj z włączoną konsolą):

The Peterson (1GS)
    Play for over fifty hours
    Graj przez ponad 50h. Na szczęści nie musi to być zrobione za jednym podejściem. Pamiętaj, że nie możesz po prostu zostawić konsoli włączonej na noc bo tu chodzi o czas spędzony w meczach. Jeżeli zależy Ci tylko an achievementach a grać w fifę za bardzo nie lubisz, to radzę Ci podłączyć drugiego pada i dojść w meczu do rzutów karnych. Tam następnie zostawić dwa pady w bezruchu i tak może zostać nawet całe 50h. Komputer po prostu będzie strzelał za Ciebie kiedy to za długo nie będziesz odpowiadał, a że strzela w sam środek bramki za każdym razem gdzie stoi bramkarz, to mecz będzie trwał wieki .

Wczytywanie...

Poleć forum