1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10-aktualizacja składów

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez korni93, Lipiec 1, 2010.

1. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam szukałem na stronie ale owego tematu nie mogłem znaleść..chodzi o aktualne składy do Fify 10 z Villa w Barcelonie itd..moge prosić by ktoś mi dał do nich linka?odrazu chciał bym stornke na której tak owe skłayd sie pojawiaja by za 2 miesiące nie prosić znowu :) pozdrawiam i licze na pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sam znalazłem savy tylko z Lutego.mógłby mi ktoś najnowsze podać?

4. kłaku7

kłaku7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Teraz gdy do Fify 11 zostało kilka miesięcy ,EA może nie zrobić aktualki .

6. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Ja słyszałem że nawet do 08 robią jeszcze aktualizacje składów. Nawet jeśli to nieprawda, to mają obowiązek aktualizować je do wyjścia nowej części. Sezon klubowy jeszcze się nie zaczął a rynek transferowy trwa więc lepiej poczekać i wrzucić jeden duży update zamiast co 2 dni aktualizować paru piłkarzy. I teraz: Jeśli autor tematu ma oryginalny firmware to niech przestanie się ośmieszać, bo składy są pobierane automatycznie po wejściu online do gry. A jeśli ma przeróbkę to powiem tyle, że legalni gracze nie dostali jeszcze aktualizacji "Villi" więc z jakiego powodu piraci mają go mieć.

7. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kto sie ośmiesza co ja mówię o przerobionym xboxie czy grze? Fife ma oryginalną ale nie jestem podłączony do Liva koleszko więc takie teksty sobie daruj.nie każdy jest podłączony online bez wględu na konsolę..
    ale jest możliwość ściągnięcia składów Offine tylko ostatnie jakie znalazłem sa z lutego więc założyłem temat czy są jakieś nowe..trudne do pojęcia?

8. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    No to mów od razu, to bym ci po prostu powiedział że takich składów nie ma.

9. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  10. majkl

majkl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najnowsza paczka ze składami pochodzi z kwietnia tego roku, a nowa ma byc wypuszczona po zamknięciu okienka transferowego, prawdopodobnie około września. Trzeba poczekac.

11. konradstw

konradstw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szydłowiec
    Ja też znalazłem tylko z lutego jak kolega wyżej ma z kwietnia to niech da linka.

12. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Nie bedzie juz aktualiazacji. Do 09 nie bylo do 10 tez nie bedzie. Zasze aktualizacje sa z zimowego okienka tylko.

13. konradstw

konradstw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szydłowiec
    No OK ale kolega napisał, że ostatni update squadów był w kwietniu nie wiem ja tego nie mogę znaleźć mam tylko z lutego 25 więc jak ktoś ma link to niech da do tych z kwietnia.

14. infi2009

infi2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pszczyna
    Nie będzie updatu letniego okienka transferowego ponieważ wtedy wielu ludzi zostało by przy "10" i nie kupili by następnej części.

15. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Długo nie odpalałem fifa 09 jakoś od zimy ,a tu nagle mi się zachciało pograć i wskoczyła aktualka składów.
    Fifa 09 wpip luda na serwerach więc nie warto kupować 10tki ,poczekam do jesieni na 11

16. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Jaki jest sens robienia takich aktualizacji? Robią je tylko w zimę chyba, bo jeśli za parę lat będziesz chciał sobie zagrać w jakąś starszą Fife (np. po to, żeby właśnie powspominać jakie to kiedyś składy nie były) to w każdej części będą identyczne składy? Grałem niedawno w 09 na Live i jakoś nie zrobili po tamtych wakacjach żadnej aktualizacji?..

17. mesterLUK

mesterLUK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BYDZIA
    gra ktoś wieczorami w fife10,ja robilem aktualizacje skladow w maju ale z kiedy one sa nie wiem..

18. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Ale bullshit. Nie zagram sobie Realem z Di Marią, Canalesem ani Pedro Leonem? ;(

Chociaż ja i tak kupię 11, ale myślałem że do tego momentu będę miał jeszcze okazję nimi pograć.

19. majkl

majkl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proszę, ja mam coś takiego. Być może część update'ów została zrobiona ręcznie. Nie wiem. Paczka zawiera składy z kwietnia (przynajmniej tak było w opisie), instrukcję, oraz potrzebne programy. Ja dziś pół dnia wprowadzałem ręcznie najważniejsze transfery :) Warto, żeby zagrać np. Chamakh'iem w Arsenalu, czy Villą w Barcie.

Link: Hotfile.com: One click file hosting: fifa squad update.zip

Wczytywanie...

Poleć forum