1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10 forma zawodników

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kaniutek1, Luty 19, 2010.

1. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć mam problem bo nie wiem jak polepszyć formę zawodników. Wygrywam mecze, gram zespołowo, dużo podaje, asystuje, strzelam bramki nawet obrońcami, a forma jaka była tak jest czyli ciągle pomarańczowa strzałeczka w dół ;/. Zapomniał bym, że sztab szkoleniowy mam na maks tylko zarządca obiektu jest na 9. Jeśli ma ktoś jakiś sposób to niech się nim podzieli. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    graj czesciej jednym składem :p u mnie jak pogralem kilka meczow jednym skladem to sie podnosilo :)

4. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    musisz strzelac napastnikami bramki, pomocnikami zaliczac asysty i dokladne podania, a obroncami odbiory. to sa czynniki do formy.

5. kaniutek1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bo to jest trochę bez sensu, że ściągam piłkarza, który ma formę na maks do góry strzelam nim 2 bramki zaliczam asystę zdejmuję go w 69 minucie bo zmęczony, zostaje zawodnikiem meczu a na następny mecz forma zaczyna spadać i z meczu na mecz gorzej aż do pomarańczowej.

6. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    aha i graj zawodnikami całe mecze, bo jak go zdejmiesz to wtedy mu forma też spadnie niestety.. zmieniaj najwyżej obrońców i to maks 5 minut przed końcem albo innych ale tylko jak są bardzo zmęczeni.

7. kaniutek1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tyle, że tym samym składem nie da się grać ciągle. nie wiem czy to tylko u mnie występuje, ale macie też takie sytuacje, że gracie mecz pucharowy i w ten sam dzień ligowy, za dwa dni puchar a za trzy znów ligowy ?

8. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    to zalezy jaka liga jest i jaki terminarz i czy grasz w danym pucharze ;d da sie grać jednym składem po 2-3mecze pozniej dajesz odpoczac niektorym ale miej w razie czego na rezerwie :p ja tak robie i skutkuje :)

Wczytywanie...

Poleć forum