1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10 Game Face ;/

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gajdzik, Październik 10, 2009.

1. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Wie ktoś jak się wrzuca gotowa twarz do nowej fify ?
    Mam konto założone, twarz zrobiona na stronce i jak daje w grze pobierz twarz to jest napisane że nie ma utworzonych żadnych twarzy ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam takie pytanie do Ciebie gdzie mogę założyć konto aby móc zrobić te twarze?

4. zywiec99

zywiec99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
  5. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    No to wlasnie sie zarejsrowalem na tej stronce i zapisalem zrobiona tam twarz i i minelo juz prawie 8h i dalej w grze jest napisane ze nic nie ma, a jak wbijam na stronke to twarz caly czas jest zapisana to nierozozumiem tego ;/

6. ARThe

ARThe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja również mam taki sam problem :/

7. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Czy na pewno robicie twarz na poprawnym emailu?? Miałem taki sam problem jak wy, tworzyłem twarz na koncie nie powiązanym z EA Account. W fifie 10 wejdze w Xbox LIVE -> MY FIFA 10 online -> Xbox LIVE settings -> EA account settings i tam będziecie mieli adres email z którego macie się zalogować na stronie do tworzenia Game Face.

8. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    No musicie miec taki sam mail jak na XBL. Ale jesli wszystko si a wyrobuja wam error a i tak sciagneliscie programy nie przejmujcie sie to wina EA sports ale jesli ktos zrobil twarz musi zapisac, po zapisaniu wyswietli sie wiadomosc ze twarz zostala zapisana na stronie EA sports i spyta sie czy chcesz wyslac twarz do FiFA 10 wy robicie znow ok i konie zamykacie okienko programowe na stronce.

9. ARThe

ARThe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    E-mail jest poprawny bo właśnie sprawdzałem.
    Przy zapisywaniu na stronce pisze że zapisywanie dla FIFY 10: Complete
    no i dalej :( brak twarzy game face do pobrania...

10. qba567

qba567 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    A Golda masz? ;)
    Ja przed chwilą zrobiłem face dla syna i zdziwko... Only for Gold:(

11. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    a ja mam taki problem :/ twarz robie juz 2x... wszystko zrobiłem, wciskam "Generate My Face" i wyskakuje mi plik do pobrania o nazwie "EASPORTSGFC.xbap" a na stronie robi się biało i nic się nie dzieje... wydaję mi się, że w ogólę nie powinno się tego pobierać ale Firefox jest tak genialny, że odrazu chce to ściągać :/ w Inter Explolerze wyskakuje, że mam zainstalować "UnityWebPlayer" chodź mam zainstalowanego.. coś poradzicie?

P.S. w końcu zrobiłem tą twarz :D doszedłem w czym jest problem.. w Firefoxie musimy wejść w:
    Narzędzia -> Dodatki -> Wtyczki -> na samym końcu będzie "Windows Presentation Foundation" i musimy to Włączyć
    twarz robiłem 3x i za trzecim wyszła niemalże idealnie :) jeszcze jedna korekta i bedzie identyczny :D
    po zrobieniu twarzy i zapisaniu od razu bez problemu była już w Fifie ;) POLECAM!! :D

Wczytywanie...

Poleć forum