1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 10 - jak strzelać z rzutów wolnych?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez maka2020, Kwiecień 22, 2010.

1. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z wolnymi. Zwykły strzał (przycisk B) jest strasznie lekki, a jak strzelę mocniej, to za wysoki. RB+B - tylko po ziemi, co nie jest zbyt wydajne kiedy masz przed sobą mur. Na YT widziałem jak ludzie strzelają okienka z 30 m... Jak to się robi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
  4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Po wyzej 30m, dobijasz do 3 kreski i podkrecasz pilke - RB+B.

Do 30m, dobijasz do 2 kresek trzymajac LB+B i tez podkrecasz. Najlepiej z lewej strony lewo noznym pilkarzem z lewej strony przy slupku i analogicznie tak samo z prawej strony. Dobry sposob na strzlanie z ostrych kontow, ah ile przeciwnikow tak sie zdziwilo :p.

Mozesz tez uderza typowo mocno, walisz gdzies 4 kreski i trzymasz LB+RB+B.

Mozesz tez kombinowac roznie, np precyzyjny strzal z dalekiej odlgelosci za plecy bramkarza czyli LB+B i do 3 kresek, ale to najczesciej z boku bardziej.

Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
    Probka moich umiejetnosci :p Lewa noga - Marcelo - Real Madryt.

P.S. Strzaly na treningu wychodza calkiem inaczej niz w meczu. Nie warto sie w to bawic, ewentualnie tylko tak zeby sobie mniej wiecej obcykac.

5. martus1000

martus1000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam uprawnień do nowego tematu więc pisze tutaj, sorki.. Moje pytanie jest takie że ściągnęłam FIFE WC 2010 nagrałam wszytsko lux i jak wkładam do konsoli każe mi zaktualizować konsole bo inaczej nie pójdzie, zaaktualizować nie moge bo bana dostane wiec co moge zrobić??

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Aktualizacja leci z plytki, a jak sie nie bedzie chciala zaktualizowac to, zaktualizuj ja przez pendrive'a - wszystko jest na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum