1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10 -lobowanie bramkarza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patryk147369, Sierpień 17, 2010.

1. patryk147369

patryk147369 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moglby ktos napisac jak lobowac bramkarza gdy wychodze sam na sam na prost bramkarza? :D bo przez to przewaznie nie udaje sie strzelic mi bramki jak ktos bramkarzem wyjdzie :/ dzieki z gory

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Jeżeli masz ustawienie że X-em strzelasz to : wciskacz LB a później X :)

4. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja mam ustawienie klasyczne i gdy wychodze sam na sam to lekko naciskam x...strzaly mam na b...udaje mi sie przelobowac bramkarza z 5 razy w meczu

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    na standardowym sterowaniu lob to LB+B. W 10 wpadaja ladne, w World Cup jest juz trudniej :p

Wczytywanie...

Poleć forum