1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10 problem z gra online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawelzawadzki, Maj 11, 2010.

1. pawelzawadzki

pawelzawadzki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

od paru dni jestem posiadaczem Xbox360 Arcade.kupiłem również oryginalną fifę 10, konsola jest nie przerabiana. Normalnie grając w fife wszystko jest ok, problem zaczyna się jak chce pograc przez internet ... mianowicie jak się rozpoczyna mecz gra chodzi bardzo wolno, skacze, generalnie nie da sie grać tak bardzo skacze gra. Dodaje że łącze mam z kablówki UPC 15mb, konsola podłączona jest do routera kablem. Proszę o pomoc bo gra przez internet bardzo mi się podoba no ale niestety nie da się grać

2. Lotnik421 Xbox One

3. soulboss1

soulboss1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków/Bristol
    soulboss

moim zdanie jak masz takie łącze to osoba z którą grasz ma słabe lub jak używasz rutera i ściągasz np jakieś filmy lub coś innego prze kompa to gra na xboxie online też moze właśnie tak skakać wiec spróbuj zagrać nie obciążając swojej sieci

4. pawelzawadzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o dzieki za podpowiedz nie pomyslałem o tym że jak ściągam filmy to obciążam sieć jutro sprawdzę bo może faktycznie to jest powód skaczącej gry

5. pawelzawadzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przypomnialem sobie że gra skacze i wolno chidzi oczywiście tylko podczas gry online jak komputer jest wyłączony tzn np. nie sciągam żadnych filmów a to znaczy że siec nie jest obciążona a problem nadal istnieje,POMOCY!!!

6. Fantomx

Fantomx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zwróć uwagę na jakość połączenia (chyba prawy górny róg) w czasie wyboru drużyn. Jak pisał soulboss1 osoba z która się łączysz możne mieć słabe połączenie.

7. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Jeżeli masz 15mb/s to jest wina dostawcy [UPC] ale na 99% jestem pewny że to z 2 strony jest , ja miałem niemiłosierne lagi bo koleś miał 1mb/s i był z australii .

8. Antonio_Leonio

Antonio_Leonio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Barcelona
    A jaką prędkość powinienem mieć by móc grać online? Czy 2Mb wystarczy czy to jednak za mało?

Wczytywanie...

Poleć forum