1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10- Problem z transferami

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PeeROeSTeO, Marzec 26, 2010.

1. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Witam. Mam mały problem z fifą. Gram w trybie menedżerskim Wolverhampton i zakupiłem sobie paru zawodników drogą transferu na początku sezonu. Wszystko super ładnie pięknie tyle że kiedy otworzyło się okno transferowe w środku sezonu to dwóch z nich odeszło do innych klubów bez mojej wiedzy. Nie było pytania czy sie zgadzam czy cokolwiek tylko po prostu zniknęli. Pokazało się to dopiero w kiedy wszedłem do menu transfer. Wczesniej przychodziły mi jakieś wiadomości że inne kluby się interesują. Pisało tam żeby sprawdzić umowy i poziom szczęścia czy coś. Kontrakty mieli na długie lata ale nie wiem jak sprawdzić czy są szczęśliwi czy nie. Co mam zrobić żeby reszta z zawodników nie odeszła?? Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruchalbn

gruchalbn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    ja miałem raz taką sytuacje, a mianowicie już po zamknięciu okienka wysłałem scouta podesłał mi niezłego grajka i jak podpisałem z nim kontrakt to jeden z moich nagle zniknął (okazało się że został sprzedany, bez mojej wiedzy) nie wiem czy to zbieg okoliczności czy te dwie rzeczy są od siebie zależne (przynajmniej nie mam 100% pewności)

4. josephb

josephb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    w ten sam sposób możecie podkupować graczy z innych drużyn (search na Any tam gdzie For Sell, Loan) i wyswietli wam wszystkich graczy (tzn trzeba uscislic poszukiwania bo wyskoczy blad ze za dużo wyników) -w ten sposób można znaleźć niedrogich zawodników o wysokim skillu np w ligach wschodnich

5. PeeROeSTeO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    a co mam zrobic zeby moi nie zostali podkupieni??

6. >PaweŁ

>PaweŁ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Może podpisałeś kontrakt tylko na rok :> ? Wtedy przechodzi do innego klubu opcją ' wolny transfer ', a może po prostu tylko wypożyczyłeś.

7. PeeROeSTeO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    kontrakty były na minimum dwa lata. A o wypozyczenie by sie zapytala chyba gra

8. siwy009

siwy009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam to samo.Wszyscy mają kontrakty na 3,4 lata a i tak kiedy okno jest otwarte zawsze tracę z 2 zawodników.Dlaczego tak się dzieje?

Wczytywanie...

Poleć forum