1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10 Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Phafor, Kwiecień 23, 2010.

1. Phafor

Phafor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chciałbym poprosić was o porady dot Fify 10. Jestem pro-plejerem. W serie Fifa gram od jakiś 6lat, na różnych platformach PC/PSP. Były takie czasy, że już nawet poziom LEGENDARNY na PSP mi nie wystarczał.. Był po prostu za prosty. Po kupnie Xboxa skusiłem się na nową Fifę myśląc, że znów się poznęcam nad przeciwnikami. I tu jest problem. Nie mogę się odnaleźć w 360 stopniowym dryblingu i tą zmasowaną liczbą opcji :O Największe problemy sprawia mi bieganie. Jestem przyzwyczajony, że podczas sprintu raczej nikt mi nie odbiera piłki (w poprzednich częściach nie było tak rozbudowanej gry ciałem). Czy macie jakieś rady? Wyczytałem, że podczas biegu kombinacja LT+RT sprawia, że zawodnik gra ciałem, ale to nie jest to :( Podczas używania tej opcji gracz bardzo zwalnia.
    Drugi problem to dostosowanie kontrolera :| Czy możecie mi podać ustawienie kontrolera (Asysta, Pomoc Częsciowa, Ręczne) tak, żeby mniej więcej odwzorowało Fifa 09?

P.s
    Czy wy też macie wrażenie ze w '10 piłka sprawia wrażenie mało dynamicznej? Tak jak by chciała się kręcić ale nie mogła..

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    PC/PSP to nie to samo, na PC jest inna wersja FIFy juz od 2006 roku.
    1. Nie trzymaj biegu tylko systematycznie go naciskaj - szybki bieg to zarazem wypuszczanie pilki.
    2. Trzymaj LT gdy chcesz lepiej trzymac sie przy pilce, jest to trzymanie pilki przy sobie/walka cialem gdy ktos nabiega lub ty nabigasz na kogos.
    3. Nie probuj wchodzic do bramki, wal z dystansu - LB(precyzyjniak)+B(strzal).
    4. Masa sie bardziej liczy niz szybkosc. Messi nie pobiega zbytnio, Ronaldo szybko sie z ziemi podnosi, a Rooney dynamicznie sie rozepchnie i np Drogba rozepchnie sie i mu sie pilki nie zabrac od boku albo od tylu praktycznie :p.

Tak, wzgledem 09tki (X360/PS3) jest duzo wolniejsza, a dokladniej nie gra jest wolna tylko silnik do kitu - rewolucja na szybko i musialy byc takie skutki np minimalny spadek klatek (w grach sportowych musi, jeszcze raz musi byc 60FPS).
    Dla porownania wystarczy wlaczyc demo 2010 World Cup i widac ze niema tego mula :p.

4. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    A Macie jakąś porade na strzelanie sam na sam>? w meczu mam 5 takich setek i jedną wykorzystuje bo wszystko broni?:D

5. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Najlepszy jest lobik :p
    RB+B :D

6. Phafor

Phafor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    a ja tam preferuje finezyjny lub lobik jak rudy :p

8. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Nie dokonca - lobik to bez aktualizacji, precyzyjniak to z daleka z deka i trzeba pamietac zeby podkrecic pilke, z bliska polecam LT+B i nabic do 3 pasek, ja osobiscie uwielbiam mijac bramkarza - markowanie X i A no i w kat biec trzeba ;).

http://xboxforum.pl/pomoc-f19/fifa-10-jak-strzelac-z-rzutow-wolnych-51757.html

Wczytywanie...

Poleć forum