1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 10 - Santiago Bernabeu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Bansuj, Luty 27, 2010.

1. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Witam. Mam pytanie co do SB w FIFA 10. Kupiłem Fifę, ale jeszcze do mnie nie doszła. Słyszałem że można pobrać do niej za darmo stadion Santiago Bernabeu, ale tylko do końca lutego. Grę dostanę pewnie już w marcu i dlatego mam pytanie. Czy będę mógł jeszcze jakoś pobrać SB? W marcu będzie on płatny czy nie będzie go w ogóle? Może da się jakoś go zaklepać? Mam kod na konto EA który jest w pudełku z Fifą. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Odświeżam. Bardzo proszę kogoś kto ma Fifę 10 o sprawdzenie czy nadal da się pobrać za darmo Bernabeu.

4. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Pytałem o to też w głównym temacie FIFA 10. Ktoś tam mi odpowiedział że będzie, ale teraz chcę się upewnić, skoro już mamy marzec to każdy kto ma Fifę może przecież sprawdzić. Ja na niemieckim opakowaniu Fify mam wyraźnie napisane że promocja z Bernabeu trwa do 28 lutego. Nie mam jeszcze gry więc sam tego nie sprawdzę, ale niepokoi mnie to czy pogram sobie na SB. A w zasadzie niepokoiło, bo jeśli moje obawy okażą się prawdą to i tak już nie zdążę sobie pograć, a temat pisałem jeszcze w lutym. Ale dla kogoś kto ma przed sobą Xboxa z odpaloną Fifą to raczej nie jest problem zerknąć czy na pewno SB można jeszcze pobierać, zamiast powtarzać niepotwierdzone odpowiedzi innych.

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Szukalem roznych smieci w sklepie FIFA ale tam tylko koszulki kilku reprezentacji byly, nic poza tym za darmo.

6. Kamil Diablo

Kamil Diablo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Już pewnie sobie nie pobierzesz tego stadionu za darmo, chyba że zrobią kolejną promocje...

7. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Dzisiaj przyszła moja FIFA. Wbrew wszystkim odpowiedziom które słyszałem w FIFA Store znalazłem do pobrania za darmo Santiago Bernabeu.. Dzięki za próby pomocy, ale to chyba nie był wielki problem żeby wcisnąć kilka razy przycisk, sprawdzić i podać dobrą odpowiedź na moje pytanie. Temat można już zamknąć, dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem.

8. michal514

michal514 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ei daj LINK do tego Store nie moge go dorwac Fast bo za duzo czsu nie mam :) :)

9. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Musisz to zrobić na konsoli. Będąc zalogowanym do Live włączasz Fifę i w menu jest Store. Jeśli jeszcze nie wchodziłeś do sklepu to poproszą Cię o szybkie stworzenie nowego konta i wtedy będziesz mógł wejść w Store. Wybierz tam zakładkę "Wszystkie" i wyszukaj Santiago Bernabeu.

Wczytywanie...

Poleć forum