1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10 serwery niedostępne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez x360Elite, Lipiec 23, 2012.

1. x360Elite

x360Elite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam to mój pierwszy posty więc prosze o wyrozumiałość.
    Posiadam konsole Xbox360 Elite. Kupiłem Fife 10 zaraz po premierze, miałem miesiąc darmowego Golda to grałem przez sieć. Wczoraj postanowiłem kupić Golda i tak zrobiłeml. Wszystko śmiga kod zrealizowany. Odpalam Fife a tam pisze że serwery EA są niedostępne[...]spróbuj ponownie później. w NFS HP działa w Shifcie 2 działa w Forzie 3 działa tylko nie w Fifie. Były na forum już takie tematy ale one są z 2011 roku. Ktoś wie o co może chodzić. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    niewiem czy to prawda ale kiedys czytalem ze serwery do 10 zostaly juz wylaczone ...

1 osoba to lubi.
  4. x360Elite

x360Elite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Jak to prawda to mnie ch*j strzeli. Nie po to kupowałem golda na 3 miesiace żeby sobie nie pograć...

Wczytywanie...

Poleć forum