1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10 - Team player [21.03.10]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trayman, Marzec 15, 2010.

1. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witam i z góry przepraszam za kolejny temat tego samego typu, ale właśnie nie wypaliła nam trzecia ustawka i achievementa jak nie było, tak dalej nie ma. Jak już się pewnie domyślacie, potrzebuję ekipy do zrobienia tego osiągnięcia. Czego oczekuję? Niekoniecznie headseta, czy jakiegoś doświadczenia w Fifie, uczestniczyć może każdy - kto jest na tyle poważny, że gdy się z kimś umawia na termin to przychodzi i nie olewa reszty. Wiadomo też, że taka osoba się niestety znajdzie, może zapomni, może termin jej nie ostatecznie nie przypasuje (w takim wypadku wypada napisać wiadomość na XBL przynajmniej dzień wcześniej), dlatego przydałby się nam jakiś rezerwowy - być może macie znajomych, którzy grają w Fife niekoniecznie na achievementy i jest duże prawdopodobieństwo, że w razie czego zajęłyby miejsce kogoś nieobecnego.

Teraz do rzeczy:
    Może wszyscy znacie zasady dostania tego achievementa, ale warto przypomnieć. Zbieramy się w niedzielę 21 marca o godzinie 19.00 w szatni naszego teamu. Stamtąd przejdziemy do Match Room'u i rozegramy mecz. Po starcie każdy z zawodników musi wybrać konkretną pozycję (to ważne! Opcja "any" spowoduje, że achievement nie wpadnie). Osiągnięcie powinno wpaść od razu po starcie, ale gdzieś czytałem, że czasami wpada w trakcie gry i że każdy musi dotknąć piłki - nie wiem ile w tym prawdy, ale z tym powinniśmy już sobie poradzić.

Pisać na Live:
    Mój GT to traymanq. Po tym jak zadeklarujecie obecność w tym temacie - proszę napiszcie również GT i nr GG, to znacznie ułatwi sprawę, będę wysyłał zaproszenia do drużyny. Jeśli ktoś już jest w jakimś teamie i nie wie jak go opuścić - Xbox Live / Clubs / My Club / Squad .. / - teraz najedźcie na swój GT, wciśnijcie A i wybierzcie opcję "Leave Club". Aby dołączyć do teamu wchodzicie w Xbox Live / My Fifa 10 Online / View Player Hub - tam będzie widoczne zaproszenie.

Jeśli kogoś uraziły moje łopatologiczne instrukcje to bardzo przepraszam, ale moja irytacja sięgnęła bardzo wysokiego stopnia!:D
    Ok. Teraz pisać kto jest chętny. Kołujcie znajomych - nawet tych którzy niekoniecznie grają na achievementy i zapisywać się. W sobotę, lub niedzielę będę jeszcze starał się potwierdzić waszą obecność - po to mi nr GG.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jigsaw PL

Jigsaw PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mozesz smialo mnie zapisac Jigsaw PL

Wczytywanie...

Poleć forum