Fifa 10 tryb menadzerski, jak sprowadzic zawodnika

bomboniera

Użytkownik
Użytkownik
Witam, gram w tryb menadzerski na fifa10 i jestem juz po pierwszym sezonie (2gie miejsce w lidze i zdobyty puchar) gram Odra Wodzislaw, i jak przychodzi czas na okienko transferowe to nie moge nikogo sprowadzic bo po prostu nikt nie chce, niewiem dlaczego nikt nie chce podpisac kontraktu ze mna . Co zrobic albo znacie jakis zawodnikow imiona i nazwiska ktorzy by przyszli do druzyny ? Nikt nie chce do mnie przyjsc bo odpisuja ze bylby to krok wstecz w ich karierze nawet ci zawodnicy bez klubów. Idzie jakos zwiekszyc zainteresowanie klubem? Np poprzez rozwoj menadzera czy cos takiego ?
 

pawel1503

Banned
No jak chcesz kupić np: Messiego do odry to Ci w życiu nie wyjdzie. Powinieneś kupować zawodników z umiejętnościami 50-70, ale nie mogę to być bardzo znane nazwiska ponieważ nikt nie podpisze z tobą kontraktu
 

Raid

Świeżak
Świeżak
Nikt nie chce , bo sprowadzasz zbyt znanych zawodnikow , to tak samo jak w rl , nie wyobrazasz sobie , ze jakis zawodnik z lepszej ligi i klubu przejdzie do zacofanej ekstraklasy :p . Rozwiazanie to kupno zawodnika na poziomie twoich o malo znanym nazwisku. ;)
 

bartekks

Użytkownik
Użytkownik
Usprawni kadre, a dokładniej negocjatora. I na początku musisz zadowolić sie słabszymi zawodnikami. Spróbuj też wziasc jakiegoś zawodnika ze statusem: bez klubu.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba sie wspinac po szczeblach, jak bedziesz mial dosyc dobry sklad, hajs i przede wszystkim sukcesy w europie to np na Henry'ego mozesz zaczac polowac ;).
 

bomboniera

Użytkownik
Użytkownik
no co wy , wiem przeciez ze messi czy henry nie przyjda i tez takich nie chcialem sporwadzac ; d
w tym sek ze nawet ci bez klubow z um ~70 nie chca przyjsc sprobuje usprawnic kadre menadzerska moze sie uda . Probowalem frankowskiego itp ale tez nie chca
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
przeciez masz % checi przejscia do twojego klubu, tak kombinuj z dlugoscia kontraktu, premia i pensja zeby tych % bylo powyzej 60 i napewno przejdzie, i najlepiej z LT lub slabszych klubow
 

bomboniera

Użytkownik
Użytkownik
tylko wlasnie ze jak zwiekszam kase itp to wogole te % nie rosna
 

M4rta

Użytkownik
Użytkownik
Jesli wybierzesz zawodnika, ktorym jestes zainteresowany i na poczatku bedzie mial 0% zainteresowania to nie kupisz go, nawet dajac mu bajonskie sumy. Musisz szukac zawodnikow ktorzy maja juz jakis % zainteresowania na samym poczatku. Staraj sie stopniowo podnosic im wynagrodzenie i kilka krotnie negocjowac pomiedzy meczami. Oczywiscie podstawa jest upgradowanie negocjatora. Ja tam na poczatku uzywalem wyszukiwania telentow bo na poczatku przy niskim poziomie menagera i negocjatora jest ciezko. Zagraj z jeszcze jeden sezon a bedzie lepiej
 

Bandzior

Świeżak
Świeżak
Czy Transfery można dokonywać tylko swojego kraju?... Nie Można kupić sawodnika z innej ligi kraju?.. Help prosze o odpowiedz ;) Z gory dzieki :]

Bardzo proszę o odpowiedź ;xx
 

kłaku7

Banned
Bandzior można...
 

Do góry Bottom