1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 10 wiadomosci xbl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez susza, Wrzesień 4, 2010.

1. susza

susza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . Gram w fife jakis czas i 90% moich wygranych konczy sie ucieczka przeciwnikow i dlatego tez wysylam im wiadomosci troszke niecenzuralne. I ostatnio wlasnie jak wysylam wiadomosci to nie pisze wiadomosc wyslana po wszystkim i moje wiado chyba nie dochodza :( . Jest mozliwy ban na same wiadomosci, da sie to jakos odkrecic ??:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Kolego niestety tak jest, niektórzy nie umia przegrywać :( Jak wyjdzie FIFA 11 to możemy razem zagrać partyjkę :)

4. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Haha, za głupote trzeba płacic, jeśli wysłałeś im wiadomości z przekleństawami, bo tak bardzo podnieciłeś się, że uciekli (a ty automatycznie wygrałeś) to zgłosili cię do M$, ludzie z Microsoftu rozpatrzyli sprawe, zobaczyli, że wysłałeś takie wiadomości, to dali/dadzą ci bana. Tym bardziej, że ucieczka z meczu jest LEGALNA, bo automatycznie ma się nabitą porażkę.
    Ban, kolego.

!up, nie masz nic do powiedzenia, to nie mów, traktuje to jak SPAM.

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Nie dostanie bana na konsole, co najwyzej na profil, ja czesto oznaczam przeciwnikow skarga, najczesciej jak sa lagi (wysylam wiadomosc gosciu mi odpisuje i go zglaszam).

6. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    JAK MOŻNA DOSTAC BANA NA KONSOLE?! NIE MA TAKIEGO CZEGOŚ JAK BAN NA KONSOLE zastanów się co piszesz, jest ban na Xbox Live, czyli że już dożywotnie nie będzie mógł kożystac z usługi XBL, a napewno nie dadzą mu bana na profil, bo czegoś takiego NIE ma!

7. susza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no wlasnie nie traca punktow ... Nie raz mialem tak ,ze wygralem 5 meczy pod rzad i 5 ucieczek i mam dalej tyle samo punktow. Za 6tym razem przegralem nie ucieklem i mam mniej punktow ... Chyba najwiekszy bug jaki mogli zrobic w fifie i jak tu nie klac na takich ludzi . A ten ban sie kiedys skonczy czy to na zawsze ??

8. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    mam ten sam problem ciąge mi koś u cieka jak tu grac tak samo w mistrzostwach wirtualnych klubów gramy gramy wygrywamy goście wychodza ale maja za to i tak -30 punktów

9. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    No bo punktów ci nie nalicza, ale w statach masz zwycięstwo

10. susza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no czyli jestem wydymany . co mi z miliona zwyciestw jak mam 21 lvl odkad pamietam przez te ucieczki wlasnie i jestem zmuszony grac z takimi kiepami :(

Wczytywanie...

Poleć forum