1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10 wiesz Xboxa. Pomóżcie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojczech7, Lipiec 7, 2010.

1. wojczech7

wojczech7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ze wsi :)
    Witam. Mam dość nietypowy(?) problem. Mianowicie podczas grania w Fifę 10 (tryb Be a Pro) konsola mocno przymuliła; obraz praktycznie stanął, żaden z przycisków na padzie nie reagował, grała jedynie muzyka. Wyłączyłem więc konsolę i włączyłem ponownie. Od tamtej pory przy każdym uruchomieniu Fify konsola się zawiesza jeszcze przed wejściem do menu (na arenie). Co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić? Pragnę zaznaczyć, że ów problem dotyczy tej jednej gry, pozostałe hulają jak należy. Moja konsola to Xbox Elite 120gb, nie przerabiany, kupiony jakieś 6 miesięcy temu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lame

Lame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może płyta zjechana ?

4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    Wina raczej lezy po stronie gry a w sasadzie plyty, moze ma jakies ryski lub jest zabrudzona

5. Farius

Farius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A poruszyłeś konsolą w czasie gry? Ponieważ to jest zazwyczaj powodem niedziałania gry. Jeżeli tak to sprawdź czy nie jest porysowana tak jak napisał mój przedmówca a jeżeli jest to oddaj płytę do regeneracji i na 100% będzie potem działać :)

6. Jarro

Jarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Kolega też tak miał, też z fifą, mama odkurzaczem po płycie mu przejechała. Jestem pewien, że wina gry.Dopiero gdy zrzucił grę na dysk, wszystko było OK.

7. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też mi ostatnio tnie na fifie ciągle. I tylko jak gram online ... Nie wiem co może być tego przyczyną (grana z dysku itp.)

8. wojczech7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nawet jak gra jest zainstalowana na dysku to zły stan płyty może powodować coś takiego? Ogólnie krążek nie wygląda tragicznie.

9. Farius

Farius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak miałem porysowaną płytę przez napęd to była tak zniszczona, że nawet po włożeniu nie było opcji w iksie żeby uruchomić, a gdy spróbowałem odtworzyć z dysku to gra normalnie się otworzyła i nie przymulała więc zły stan płyty moim zdaniem jednak nie powinien takiego czegoś robić jeżeli grę odtwarza się z dysku.
    Mógłbym polecić, żeby odinstalować grę i zainstalować ponownie może by to pomogło ponieważ na dysku są zainstalowane dane gry, które przed instalacją były odczytywane z płyty i może w nich się coś uszkodziło jak grałeś.
    Ale ja się nie znam więc jak już będziesz to robić to na twoją odpowiedzialność :D

10. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Jeżeli gra jest zainstalowana na dysku to stan płyty nie ma znaczenia. Wystarczy żeby konsola odczytała, że w napędzie znajduje sie taka i taka płyta. Wszystko inne jest na dysku.

Zainstaluj gre na dysk jeżeli nie pomoże to wina lezy po stronie konsolki.

11. wojczech7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rozwiązałem swój problem. Wina leżała po stronie któregoś z zapisanych stanów gry. Przerzuciłem save'y na pendrive'a i usunąłem z dysku konsoli wszystko, co dotyczyło Fify, po czym odłączyłem pendrive'a i gra działa normalnie. O co chodzi? Nie mam pojęcia...

Wczytywanie...

Poleć forum