1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 10 "Wirtualna Gwiazda" sekretne wyzwania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ronnin, Luty 15, 2010.

1. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam wszystkich grających w FIFE 10 sporo się naszukałem ale znalazłem wkońcu na zagranicznym portalu sekretne wyzwania w trybie "wirtualnej gwiazdy" pod spodem link:

KLIK!

PS.Wyzwania są napisane po angielsku jeżeli ktoś ma kłopot z wcześniej wymienionym językiem zapraszam pod ten link: TRANSLATOR GOOGLE

Pozdrawiam ;)

@EDIT
    Wyzwania sekretne napisane czcionką niebieską!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzesny

Krzesny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    42. Tackle an opponant that has fouled you in a match 5 times in your career
    A to wyzwanie??:pP Może ktoś to rozszyfrować
    Ja mam swoja gwiazdą 80% ogólnie, ale np mam w defie tylko 4 czy 5, i jeszcze jak by ktoś doradził jak ze szczupca strzelić łatwo :DD

4. ronnin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    musisz faulować przeciwników, którzy Ciebie wcześniej faulowali w meczu, 5 razy w swojej karierze :)

5. Krzesny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    *** czyli np. w czasie meczu ktoś mnie skosi, to ja też mam zajechać mu kose??:pP

6. ronnin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak ale możesz to zrobić tylko raz z tym zawodnikiem chyba, że później znów Cię sfauluje

7. Krzesny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    Ok dzięki za info :p

Mam pytanie, mam jakiś problem z fifą 10 albo moim xboxem. Włączam fife wszystko git daje szybką grę i konsola pokazuje mojego zawodnika i się zawiesza. Tylko przy szybkiej grze, ale jest 2 problem, włączyłem mecz hiszpanią a tu zaskoczenie, nie ma połowy składu zawodnicy bez imion, zamiast tego w zarządzaniu drużyną były jakieś cyfry. Ktoś miał podobny problem??

8. Krzesny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    A zrobił ktoś osiągnięcie w umiejętnościach piłkarskich gdzie trzeba zdobyć 5 bramek z rzutów wolnych po podkręceniu piłki?? Ja mam 3/5 a nie wiem jak się podkręca z rzutów wolnych, pomoże ktoś??

9. ronnin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    JASNE ! :D

Musisz poćwiczyć na arenie z murem itd. :D. Podkręcasz piłkę trzymając RB a później dobierasz siłę strzału :) a silny strzał strzelasz z LB zamiast RB :D ale silny strzał leci płasko i jak za mało siły dasz to uderzy w mur. Silny strzał wykonuje zawsze z większej odległości.

10. Krzesny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    RB? Ja nigdy tak nie strzelałem zawsze strzelałem używając wyłącznie analoga i z tego to już mam strzelone ponad 50 bramek z wolnych. Zobaczę z tym rb jak pójdzie. Btw a Ty ile masz odblokowane swoją gwiazdą??? Ja 80% i dalej to już dość ciężko, nie mogę strzelić z woleja zza pola karnego, strzelić ze szczupca... To mnie dobija XDDD

11. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    ja się na początku męczyłem z tymi wolnymi, ale przypadkiem nauczyłem się podkręcać

podkręcasz jednocześnie naciskając strzał i kierunek podkręcenia, po paru razach wszystko wpada jak nóż w masło

i można potem już strzelać technicznie albo siłowo z podkręceniem ;)
    gdy pada deszcz ładnie wpadają podkręcone strzały siłowe po ziemi albo opadające tuż przed linią, bramkarze często popełniają błędy ;)

12. Krzesny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    Ale jak nadać kierunek podkręcenia i czym?? Co ciskać :p albo nakręć jakiś filmik ;PPP

13. Typu921

Typu921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze że natrafiłem na taki temat, gdyż nie wiedziałem gdzie napisać mój problem ;)

Ja jestem początkującym graczem dopiero i mam kilka pytań, dopiero co stworzyłem swoją gwiazdę pograłem 1 sezon i teraz gram 2 sezon w interze,
    i jak do tej pory nie strzelałem ani jednego rzutu wolnego... Jak mam zrobić żeby strzelać wolne swoim zawodnikiem??

I mam drugie pytanie, bo widzę że tutaj piszecie że macie już po 80% ja narazie mam 30 i ciężko mi osiągnąć więcej, gdyż mam problem m.in z trickiem "podaj piętą do kolegi z drużyny" próbowałem wszystkich możliwych sposób, ale nie wychodzi.... Bardzo proszę jak ktoś zna jakaś kombinację jaką muszę wykonać aby podać tak piłkę i odblokować to osiągnięcie to proszę o podpowiedź.

Dzięki z góry za pomoc.

14. ronnin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Żeby podać piętą do kolegi z drużyny(UWAGA NIE ZAWSZE WYCHODZI! PRÓBUJ AŻ NIE WYJDZIE!) musisz dostać podanie i odrazu po przyjęcią ciśnij LB + podanie (opcjonalnie A) kolega musi być z prawej lub lewej strony

15. Krzesny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    Dobra ja już zrobiłem to wyzwanie z wolnymi :pP Mam już 85% bez defensywnych(tam 10 wyzwań) I ciężko jest robić te umysłowe, np wybij piłkę z linii bramkowej, załamka ***
    A co do problemów kolegi to niektóre wyzwania czasem same fartem wpadają ;D
    Jak np u mnie strzeliłem fartem piętą i chops wyzwanie wpadło:p Ja mam wygrane w fife ponad 50h A jeszcze niektóre wyzwania twardo stoją i nie dają się zdobyć :p
    Więc długa droga przed tobą :pP

16. Typu921

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oki dzięki za pomoc zaraz zabieram się do prób, a z tymi wolnymi to wiecie jak mam zrobić aby móc strzelać je w podstawowym składzie?

17. Krzesny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    W zarządzaniu drużyną musisz sobie ustawić w danym klubie żeby twoja gwiazda wykonywała rzuty wolne

18. Typu921

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

no dobra ale zrobiłem sobie transfer do interu mediolan (w karierze) ale mam pokazane że nadal gram w zespole podstawowym (Lech poznań) i jak zmienię w lechu że chce wykonywać rzuty wolne, to nic nie daje..

19. Krzesny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    Jeśli to twoja wirtualna gwiazda, to nie robisz transferu tylko musisz edytować gwiazdę(wirtualna gwiazda-> edytuj gwiazdę-> i ustaw klub w którym chcesz aby twoja gwiazda się znajdowała) dopiero potem możesz ustawić w klubie w którym się znajduje twoja gwiazda aby wykonywał wolne. Btw. pamiętaj że wyzwania tylko w meczach badź w karierze zrobisz:p tylko niektóre wyzwania dla gwiazdy robisz na arenie. Jeśli chcesz zrobić wyzwanie na rzuty wolne ja ci polecam zrobić się np w Bayernie monachium, grać na klasie światowej i robić triki przed polem karnym ja tak wymuszam z 6-10 wolnych w meczu z czego 60% to bramki i da się szybko zrobić wyzwania :p

20. Typu921

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za odpowiedź ale chyba mnie nie rozumiesz :p
    Wiem jak wykonywać rzuty wolne drużyna w której gram, ale w meczu towarzyskim, ale w karierze, nawet po zmianie w ustawieniach zespołu że chce strzelać wolne to i tak je wykonuje ktoś inny...

21. ronnin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no to przytrzymaj RT i wybierz z listy swojego grajka :p

PS. a zapisujesz ustawienia? ^^

Wczytywanie...

Poleć forum