1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10 World Cup South Africa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Sierpień 17, 2010.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam mam pewien problem ponieważ nie wiem jakim wave'm nagrać fife 10 World Cup South Africa. Ostatnio nagrywałem NFS: Shift i był to wave 3 ale mogło się coś zmienić

Z góry dzięki ;)

@Edit

... Tzn. Jeżeli nagram go wave'm 3th Gra nie będzie chodzić? Czy przy sprawdzaniu ABGX;em z dostępem do internetu program sam może to zmienić? z wavu 3 na 6? i potem wystarczy nagrać IMG Burnem gre?
    Jestem w tym zielony czytałem parę poradników i 1x nagrywałem grę... ;)

Nagrałem tą fifę na płycie EMTEC przy prędkości 2,4x. Sprawdziłem ABGX'em nie było czerwonego pola lecz przy sprawdzaniu używałem Wave 3 I konsola nie czyta mi w ogóle płyty tylko pisze "odczytywanie" a następnie "Otwórz dysk" i za każdym razem tak jest.

Czy to wina płyty?
    Może nie tego wavu?

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn

Wczytywanie...

Poleć forum