1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez CuxPL, Wrzesień 10, 2009.

1. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Ja właśnie pobieram demo,co wy sądzicie o nowej fifce ?Oczywiście chodzi o demo

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcincq

marcincq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Najlepiej z wszystkich fif napewno ;D ale duzo nie pokazali

4. xsmialek

xsmialek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dla mnie rewelacja poki co. fajna animacja zawodnikow, gra sie teraz znacznie szybciej niz w 09. zawodnicy szybciej sie ruszaja, graficznie wiele sie nie zmienilo ale to akurat mi nie przeszkadza. juz sie nie moge doczekac gry przez xbl bo z kompem to nie ma gry :)

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm pograłem klika meczy i:

+ lepsze sterowanie (widać faktycznie ruch 360)
    + przyjęcie piłki
    + dokładniejsze podania
    + lepsza animacja ruchu zawodników

-+ grafika - niby ciut lepsza, ale podobna bardzo do 09 ale to akurat nie jest złe

- Ci zawodnicy jacyś tacy duzi
    - spowolnione trochę ruchy

Nic tylko poczekać na pełną wersję do końcowej oceny ;) Powiem tak: po demie czuję pewien niesmak...

6. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ważniejsze plusy.
    +wychodzą strzały zza pola karnego
    +zawodnicy się przepychają między sobą i już napastnik nie ma zerowych szans w starciu z obrońcą(może go wypchnąć)
    +ruch w 360, nie trzeba dryblingu by przechodzic zawodników
    +nie każdy zawodnik potrafi dryblować
    +ofiarność graczy

-ciężko dostrzec, po prostu jest to dopieszczona i ulepszona 09.

Napiszę więcej po nocnej sesji która właśnie odbywam(narazie 4h+ gry)

7. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    zgadzam się z rapsem co do plusów choć jeszcze muszę dodać:
    +szybki wybór zawodnika do wykonania rzutu wolnego
    +można szybko wznowić grę z rzutu wolnego

8. baxito

baxito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    Gierka całkiem przyzwoita :D Napewno ''zakupię'' pełną wersję . Przecież w zimę trzeba mieć w co grać z kumplami po szkole :cool:

9. x-press

x-press Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ta na zwyklej DVD dziala bez problemu - wchodzisz w Bibloteke gier i masz demko ;)

Powiem wam ze podoba mi sie ta FIFka,
    jedynym minusem jest zbyt duza koordynacja ruchowa wysokich zawodnikow i przyśpieszenie.
    Ale to co opisywali na filmikach jest prawda, walka o pilke jest super, rykoszety, rzuty wolne wszystko jest dopracowane, grubo to wyglada i grubo sie gra.
    Grafika prawie taka sama, twarze poprawione i przerywniki jakby wiekszej rozdzielczosci, a i gra jakby ciemniejsza.

10. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Uważam że to kopia fify 09;/
    Wszystko wygląda identycznie.
    Dodali tylko kilka małych drobnostek które wzbogacają grę.
    Według mnie lepiej zakupić 09 tańsza a identyczna.

11. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To ja chyba pobrałem inną fife. Dla mnie to demo jest absolutną porążka oczywiście mechanika ruchy itp zostały ulepszone co jest wielkim plusem, ale wizualnie to wielki krok wstecz. Gdzie się podziała ta gra swiateł i ceni, wyostrzone rysy? Kiedy zawodnicy wchodzą na boisko wyglądają jak jakieś blade kartony:/ I to tandetne rozmycie podczas interwencji ale i tak mimo wszystko w oczy kuje brak ostrości i tej przepięknej gry swiateł. Jeśli tak będzie wyglądać pełna wersja, to z całą pewnością zostane przy poprzedniej odsłonie.

12. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    A moim zdaniem zrobili właśnie duży krok do przodu. Graficznie nic się nie zmieniło więc nie wiem po co się doszukiwać różnic, a grę świateł tak na prawdę za przeproszeniem mam w *****. To jest piłka nożna a nie discovery channel HD. Rozgrywka nabrała tempa, jest bardziej dynamiczna no i można konstruować na prawdę ciekawe akacje. Do tego te zachowania w obronie, odbiory i walka o piłkę dają super efekt. AI bramkarzy na wysokim poziomie, sam ze 2-3 razy miałem sytuacje, że bramkarz wyciągnął na prawdę dobrą dobitkę, która w 09 by wpadła bez dwóch zdań.

Ogólnie nie ma się co rozpisywać, to narazie demo, ale i tak robi wrażenie ;)

13. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    I zagrałem kilka meczy i jestem pozytywnie zaszkoczony ;D Animacja dużo lepsza ,przepychanki ,360* daje rade,gra się szybciej i wkońcu da rade strzelić za pola karnego.Jakbym miał oceniac to demko oceniam na 9.9/10

PS:Nawet da rade skręcić bramkarza co było chyba niemożliwe w 09 :D Kolejny plus

14. Patryk1

Patryk1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Bardzo fajne Demo Jest :d POLECAM SZKODA że nie ma Manchester United i Real Madryt:/

15. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograłem w demo, jak dla mnie bardzo dobre

Plusy:
    + poprawili że nie ma już spalonych co chwilę
    + strzały z dystansu, można piękne brameczki strzelić teraz zza pola karnego (jedną to nawet z bardzo daleka w dolny róg bramki strzeliłem)
    + sterowanie w 360 stopniach, płynniejsza kontrola nad zawodnikami, łatwiejsza kontrola i szybsza zmiana kierunku biegu
    + poprawiony system wślizgów, gra się teraz dużo przyjemniej
    + przepychanki pomiędzy zawodnikami, dużym zawodnikiem łatwiej się rozepchać :D
    + odwzorowanie wzrostu zawodników, np. Pique i Ibrahimovic to prawdziwi kolosi :)
    + tempo rozgrywki nieco wolniejsze

Minusy:
    - grafika bez zmian (mogli się bardziej postarać)

16. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ogólnie po nocnej sesji wraz z kumplem doszliśmy do wnioski, że na to właśnie czekaliśmy. Wszystko poprawione, zagrania które irytowały w 09, zawodnicy się przepychają, walczą. Teraz rozpędzonego zawodnika nie tak łatwo dogonić z miejsca, jak śmignie koło obrońców to się można pożegnać i szykować bramkarza na sam na sam. Ogólnie widać to nawet w opcjach, gdzie jest wyszczególniona "Tężyzna" ciała. Im większa tym ciężej przeciwnika przepchnąć, wywrócić itp.

Co do strzałów. Trochę pozmieniali. Wreszcie można strzelać zza pola karnego ładne bramki. Bramkarze już nie wszystkie strzały łapią, znacznie częściej takie bomby parują na róg. A nawet strzelona, ale bardzo mocno piłka w środek bramki może przynieść gola.

Wrzutki. Są fajne, wreszcie wprowadzany jest element losowy i nie każda wrzutka/rożny wyglądają tak samo, schematycznie. Piłkarze porządnie wbiegają w pole karne i z główki naprawdę mocno potrafią przywalić. To już nie jest coś takiego jak w 09, że piłka strzelona z główki wytracałą prędkość i bramkarz spokojnie ją łapał co irytowało.

Plusów jest od groma, kto grał w 09 i dopatrywał się błędów to może sobie wyobraźić sytuację, że każdy minus 09 jest teraz plusem 10.

Minusy:
    -przy dośrodkowaniach piłka zatacza rogala, jest mocno podkręcona i często ląduje taką wkrętką na głowę piłkarza. Dla mnie nienaturalnie bo nie każdy podkręca piłkę przy wrzutkach.
    -efekt śmużenia np przy wykonywaniu "piątki" przez bramkarza
    -Znowu ten sam system spalonych, zaskryptowany i już dwa razy pokazał mi spalony którego nie było(linia pokazująca napastnika była dalej bramki niż linia obrony). ALe naszczęście nie jest to juz tak uciazliwe bo zawodnicy maja lepsza AI i juz nie tak latwo zlapac ich na offside.
    -Sędzia "Hitler". No po prostu tragedia. Staje na baczność i pokazuje kartkę jakby salutował przywódcy 3ciej rzeszy. Komiczny widok.

17. Biernacik

Biernacik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Zgadzam się...
    Dodam od siebie, że gdy się gra to można aż poczuć klimat meczu.
    Tak samo jak w meczu, sędzia przeskakuje nad piłką gdy leci w jego kierunku, ogółem wszystko wygląda to tak realistycznie i nie chodzi mi tu o grafike.
    A i co do grafiki, lepiej mieć nie wiadomo jaką zajeb... grafe czy dobrze odzorowaną piłke nożną?? I jak dla mnie grafika jest na dobrym poziomie ;)
    Wogóle trudno jest upchać dobrą grafe przy tak dynamicznej grze ;P

18. x-press

x-press Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ]
    Heh, napewno nie za kazdym razem i zawsze, ale podkreca sie dosrodkowania ;).

zauwazylem jeszcze przy ladowaniu dokladnie przy przejsciu z bosika treningowego na stadion nie dogrywa mi odrazu pilkarza...Mi sie wydaje ze juz cos konsola nie wyrabia...

Ja akurat to pochwaliłem, zobacz sobie nowe zasady FIFA ;).

19. Bednaros

Bednaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem grafika w nowej fifie jakoś została pogorszona. Porównajcie sobie arenę z fify 09 a tą która jest w demie fify 10. Nie wiem dlaczego mówicie, że grafika została taka sama jak w poprzedniej odsłonie kopanki ale coś mi tu nie gra, być może jest tak tylko w demie i w pełnej wersji będzie to ulepszone, wszak to demo ma ponad miesiąc. Sam nie wiem co o tym myśleć. Fizyka została ulepszona to fakt, tak jak panowie z EA obiecywali poprawili dość dużo z czego jestem zadowolony. Jedyna rzecz na którą obecnie mogę narzekać to ta jakaś przedziwna grafika hmmm. Chciałbym abyście rozpisali się co nieco na temat samej grafiki i porównali ją do fify 09. Pozdrawiam.

20. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Moja rada jest taka: Przestań szukać nie wiadomo czego w tej grafice, a zacznij się cieszyć ciekawą i bardzo realistyczną grą piłkarską :).

21. PioSza

PioSza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Udało mi się odpalić, bardzo przyjemnie się gra.

Plusy:
    +lepsze AI
    +dużo nowych animacji
    +super drybling 360*
    +ulepszone prostopadłe podania, przerzuty
    +lepsza gra ciałem

Minusy:
    -jakoś taki obraz blady albo mi się wydaje, słaba ostrość
    -przy wybijaniu piłki przez bramkarza obraz się lekko zamazuje
    -za szybkie powtórki, nie można ustawić niższej szybkości tak jak w 09

To taka ocena po kilku meczach. Gra bardzo wciąga, po zagraniu meczu chce się grać następny. Myślę, że wygra z PESem 2010 (oczywiście na konsole, bo na PC rządzi PES)

Wczytywanie...

Poleć forum