1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 10

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rav0910, Luty 22, 2010.

1. rav0910

rav0910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam własnie udało mi sie zrobic twarz piłkarzowi na podstawie mojego zdjecia na EAsports. Równiez doszedłem do tego jak zrobic zeby udało sie sciagnac to zdjecie na konsole. Teraz mam kolejny problem. Mianowicie Zdjecie sciagneło mi sie ale jest tylko widoczne na dolnym pasku w fifie, na którym pokazuja sie wyniki innych meczy. Natomiast moj piłkarz ma zupełnie inna na boisku a na ekranie przed meczowym wogóle nie ma twarzy w dodatku obok jest ikonka kłódki. Co mam zrobic aby moja twarz tam widniała?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rav0910

rav0910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Drugi problem to ze jak gram w trybie gwiazdy zawodnikiem istniejacym to po kazdym meczu dostaje pkt doswiadczenia które moge wykorzystac na ulepszenie mojego zawodnika, natomiast jak gram zawodnikiem którego stworzyłem to nie dostaje tych pkt!?! Dlaczego?

4. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    kolego nie zakladaj dwoch tematow o tym samym i edytuj posty, a nie piszesz jeden pod drugim!

Wczytywanie...

Poleć forum