1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 10

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nuqer6463, Kwiecień 27, 2010.

1. nuqer6463

nuqer6463 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czesc, mam pytanie za ile bym wyciagnal fife 10? tzn za ile bym juz kupil nowke fifke 10, niestety allegro mi nie dziala, a na tym forum mam chyba za malo postow aby napisac w dziale Kupię.
    Proszę nie usuwać mi tematu i przesuwać do kosza, chcę tylko kilka odpowiedzi za ile wyciągne tą grę bo mam narazie 75zł i nie wiem czy za taka cene kupię tą grę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maraspol

Maraspol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żnin
    na allegro są za 60zł...

4. sla0

sla0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Za 60 zł to używaną. Nową za około 100-120

5. nuqer6463

nuqer6463 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wyrwe za 70zł wraz z przesyłką?

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Za tyle dokladnie "wyrwiesz" na aukcji, bo na kup teraz czy normalnie nie masz co liczyc.
    Mozesz poszukac kogos na forum, albo dac oferte w dziale Gielda>Kupie, ale musisz miec 20 postow zeby tam pisac.

7. bumm

bumm Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dam ci dobrą rade. Nie kupuj nowej 10-tki, jak już to używke w stanie bdb. Teraz już premiera Fifa 10 World Cup, więc zastanów sie też, jeśli to ci odpowiada, a lada chwila pojawi sie 11, pewnie bedzie miała drobne zmiany tradycyjnie, ale będziesz spełniony. 10kte kup sobie używke do kolekcji:)

8. nuqer6463

nuqer6463 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ee tam, nowa kosztuje 75-80zł, a wiesz co do fify 11 to ona bedzie dopiero w pazdzierniku, to jeszcze kupe czasu, a jak nawet wyjdzie to i tak w 10 bedzie duzo osob grac, a fifa 10 world cup, jest o wiele gorsza od zwyklej fify widac to w demie juz ;)

9. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    albo wymien sie za inna gre :D

10. nuqer6463

nuqer6463 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie wiem czy by mi sie oplacalo wymienic battlefielda bad company 2 za fife albo mw2 to sa o wiele drozsze gry =)

11. bumm

bumm Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie mów, że fifa 10 jest lepszą grą od World Cup 10. Faktem jest, że to praktycznie 2 różne baje, jeżeli nie odpowiada ci rozgrywka Pucharu Świata to sprawa jest prosta, ale napewno nie jest to gra gorsza, bo poprawiona w kilku wariantach.

Wczytywanie...

Poleć forum