1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 a abgx360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez happyheniek, Lipiec 21, 2011.

1. happyheniek

happyheniek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Pisze tutaj z pytaniem odnośnie abgx i gry (w tym wypadku fifa11, ale mialem tez inne przypadki np. call of juarez), ponieważ słyszałem, że można nagrywać jeśli abgx wyświetla zielony sprawdzony kolor mam na myśli coś takiego:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Abgx jest ustawiony właściwie oraz prócz tego zółtego koloru jest wszystko OK.
    Moje pytanie jest takie czy grę, można nagrać w przypadku koloru żółtego widocznego na linku podanym wyżej? Co on oznaczają te kolory? (istnieje możliwość, ze nagrana gra nie będzie działać lub oflaguje konsole?).

Z góry dzięki za odpowiedź
    Pozdrawiam
    happyheniek

2. Lotnik421 Xbox One

3. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Możesz spokojnie nagrać grę. Przepuszczając tą grę przez abgx360 miałem identyczne "warunki". Te napisy (w kolorze żółtym) prawdopodobnie spowodowane są polską wersją językową gry, gdybyś pobrał wersję angielską wszystko było by na zielono. Po prostu abgx nie rozpoznaje (polskiej) gry. Jak najbardziej możesz wypalać i grać do woli. Jeśli skorzystasz z 7dniowego triala to widzimy się na boisku :)

4. happyheniek

happyheniek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak zrobię i dzięki za szybką odpowiedź jak masz ochotę zagrać to napisz, oto mój GT: Pro Kenjii

Wczytywanie...

Poleć forum