1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 aktualizacja składów offline

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomekszcz91, Styczeń 6, 2011.

1. tomekszcz91

tomekszcz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, nie mam podłączonej konsoli do internetu a chciałbym sobie po zimowym okienku transferowym zaktualizować składy, czy ktoś może za wczasu podać linka na jakiej stronie PRAWDOPODOBNIE znajdę paczkę z aktualizacją?
    jak było to sorry

2. Lotnik421 Xbox One

3. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak sie nie da ;) musisz recznie takie rzeczy zrobic offline. Jestem pewien, ze nie ma takiej mozliwosci w 99%

4. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Można było wgrać aktualke składów 2010 FIFA World Cup offline sam wgrywałem, ściągasz wtedy plik ze składami coś tam kombinujesz zmieniasz ID itd. muszę poszukać instrukcji bo nie pamiętam co się robiło aby ta aktualka działała.

Instrukcja
    http://banidosunidos.blogspot.com/2010/04/atualize-seu-fifa-10-pelo-pen-drive.html

aktualki szukaj tu: http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/title-updates/

Wczytywanie...

Poleć forum